W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S20+ polecane, ciekawostki Samsung Galaxy S20+, Samsung, Galaxy S20  Użytkownik Max Weinbach udostępnił zdjęcia na których widzimy jednego z trzech przyszłych flagowców serii Samsung Galaxy S. Zdjęcie ekranu ładowania potwierdza wcześniejsze pogłoski, że seria nazywa się Galaxy S20. GalaxyS20

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S20+

Użytkownik Max Weinbach udostępnił zdjęcia na których widzimy jednego z trzech przyszłych flagowców serii Samsung Galaxy S. Zdjęcie ekranu ładowania potwierdza wcześniejsze pogłoski, że seria nazywa się Galaxy S20.

Zdjęcia pokazują Samsunga Galaxy S20+ 5G. Smartfon otrzymał wyświetlacz Infinity-O z wycięciem na aparat selfie na środku. Na tylnym panelu w lewym górnym rogu znajduje się aparat z czterema kamerami, mikrofon i lampa błyskowa LED. W przeciwieństwie do smartfonów z serii Galaxy S10, w nowym produkcie brakuje przycisku połączenia z Bixby.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S20+ polecane, ciekawostki Samsung Galaxy S20+, Samsung, Galaxy S20  Użytkownik Max Weinbach udostępnił zdjęcia na których widzimy jednego z trzech przyszłych flagowców serii Samsung Galaxy S. Zdjęcie ekranu ładowania potwierdza wcześniejsze pogłoski, że seria nazywa się Galaxy S20. s200

Według plotek w tym roku Samsung przygotowuje trzy smartfony z serii Galaxy S: S20, S20+ i S20 Ultra. Urządzenia otrzymają chipset Exynos 990 lub Snapdragon 865 w zależności od regionu.

Przypominamy, że oficjalna prezentacja Galaxy Unpacked odbędzie się 11 lutego.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry