OneTech02.09.2019
Tak rzekomo wygląda „lokalizator”, czyli nowy gadżet firmy Apple służący do odszukiwania zaginionych kluczy, portfeli

Deweloperzy znaleźli w wewnątrz kodu iOS 13.1 informacje o nowym gadżecie Apple. Jest to moduł służący do wyszukiwania zagubionych kluczy czy portfeli.

Z jego pomocą użytkownik będzie mógł łatwo i szybko wyszukiwać zagubione klucze, portfele i plecaki. Po raz pierwszy o gadżecie usłyszeliśmy juz w kwietniu.

Kilka dni temu za serwis Macrumors udostępnił zdjęcie, które rzekomo przedstawiają nowe urządzenie.

Jak widzicie powyżej moduł jest okrągły, a na samym środku umieszczone jest logo firmy. zostanie wyposażony w wymienną baterię.

Nowe akcesoria zintegrowane zostaną z aplikacją „Lokalizator”, która pojawi się się w iOS 13.1 i połączy „Znajdź iPhone’a” i „Znajdź przyjaciół”. W aplikacji pojawi się po prostu nowa karta „Przedmioty” oraz lista elementów do śledzenia.

Użytkownicy zostaną powiadomieni, jeśli obiekt jest zbyt daleko. W przypadku zagubienia kluczy można będzie włączyć tryb specjalny, który uruchomi alarm dźwiękowy.

Bardzo fajną rzeczą będzie możliwość odszukania breloczka za pomocą AR. Oznacza to, że po uruchomieniu kamery na ekranie będziemy widzieli informacje w którym kierunku musimy się udać w celu odnalezienia gadżetu.

Prezentacja nowych urządzeń Apple odbędzie się 10 września, ale nie wiemy, czy wsród nich będzie opisywany przez nas moduł.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl