Takiej wielkości będą wcięcia w ekranie iPhone 14 Pro ciekawostki taki rozmiar wcięcia będzie miał iPhone 14 Pro, kształt wcięcia iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro  Źródło, które jako jedno z pierwszych zgłosiło, że "notch" w iPhone 14 Pro i Pro Max zniknie, opublikowała nowe dane opisujące wielkość wcięć w ekranach nowych flagowych telefonów. iPhone14 7 1300x700

Takiej wielkości będą wcięcia w ekranie iPhone 14 Pro

Źródło, które jako jedno z pierwszych zgłosiło, że “notch” w iPhone 14 Pro i Pro Max zniknie, opublikowała nowe dane opisujące wielkość wcięć w ekranach nowych flagowych telefonów.

Ponieważ iPhone’y są wyposażone w technologię Face ID, która wymaga wielu komponentów, Apple nie może jeszcze tego zrobić, tak jak robią to producenci smartfonów z Androidem, i zastąpić ten system jedną małą dziurką. Zamiast tego firma zastąpi notch okrągłymi i owalnymi otworami.

Takiej wielkości będą wcięcia w ekranie iPhone 14 Pro ciekawostki taki rozmiar wcięcia będzie miał iPhone 14 Pro, kształt wcięcia iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro  Źródło, które jako jedno z pierwszych zgłosiło, że "notch" w iPhone 14 Pro i Pro Max zniknie, opublikowała nowe dane opisujące wielkość wcięć w ekranach nowych flagowych telefonów. iPHone14 nortch

Zgodnie z tym co widzimy na powyższej grafice otwór będzie miał średnicę 5,631 mm, czyli mniej więcej tyle samo, co otwór na aparat iPhone’a 13 Pro. Źródło dodaje, że Apple po prostu usunie linię, która okrążyła dotychczasowe czujniki, ale jednocześnie ich rozmiar pozostanie taki sam.

Apple podobno wypuści we wrześniu cztery modele: 6,1-calowy iPhone 14, 6,7-calowy iPhone 14 Max, 6,1-calowy iPhone 14 Pro i 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max. Wersje Pro będą miały nowy aparat główny 48 MP i korpus ze stopu tytanu. Cała seria może mieć mniej widoczne wybrzuszenia aparatu i okrągłe przyciski głośności w stylu iPhone 4.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top