MaskerAid, darmowa apka do ukrywania twarzy za pomocą emoji gry-i-aplikacje, ciekawostki zmien twarz w emoji, MaskerAid, jak ukryc twarz na ios, iPhone  MaskerAid to nowa bezpłatna aplikacja, która pozwala szybko przy pomocy zaledwie kilku ruchów ukryć dowolną twarz za pomocą emoji. Sprawdźcie! emoji 1300x700

MaskerAid, darmowa apka do ukrywania twarzy za pomocą emoji

MaskerAid to nowa bezpłatna aplikacja, która pozwala szybko przy pomocy zaledwie kilku ruchów ukryć dowolną twarz za pomocą emoji. Sprawdźcie!

Jeśli lubisz udostępniać rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych, ale chcesz ukryć twarze najmłodszych, MaskerAid pozwala to zrobić w naprawdę prosty sposób za pomocą emotek. W porównaniu z efektami rozmycia lub pikselizacji, które sprawiają, że zdjęcie jest mniej zabawne, użycie emotikonów pomaga zachować jasny ton nawet w przypadku zdjęć z ukrytymi twarzami. Oczywiście aplikacja może być również używana do tworzenia zabawnych zdjęć.

MaskerAid, darmowa apka do ukrywania twarzy za pomocą emoji gry-i-aplikacje, ciekawostki zmien twarz w emoji, MaskerAid, jak ukryc twarz na ios, iPhone  MaskerAid to nowa bezpłatna aplikacja, która pozwala szybko przy pomocy zaledwie kilku ruchów ukryć dowolną twarz za pomocą emoji. Sprawdźcie! emoji 1

Dużym plusem MaskerAid jest to, że zmiany twarzy można dokonać praktycznie natychmiast, ponieważ jest ona specjalnie zaprojektowana do tego celu. Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać zdjęcie, a MaskerAid pokryje twarze emotikonami, korzystając z uczenia maszynowego . Po automatycznym dodaniu będziesz mógł zmienić typ emotikonów, ich rozmiar i rozmieszczenie, a także możesz je usunąć z jednej lub więcej twarzy.

Po zakończeniu edycji możesz zapisać zdjęcie w rolce i / lub udostępnić obraz bezpośrednio z aplikacji w WhatsApp, innych aplikacjach do przesyłania wiadomości i we wszystkich głównych sieciach społecznościowych.

Aplikacja MaskerAid jest dostępna bezpłatnie w App Store z ograniczoną liczbą emotek. Aby odblokować całą bibliotekę emoji iOS, musisz zapłacić 2,99 €.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top