Tani HomePod pojawi się pod szyldem Beats ciekawostki tańszy homepod, HomePod, Apple  HomePod nie należy do najtańszych głośników bezprzewodowych, a jego wysoka cena sprawia, że nie każdy może pozwolić sobie na jego zakup. Właśnie dlatego powinna się pojawić jego tańsza wersja. HomePop 1

Tani HomePod pojawi się pod szyldem Beats

HomePod nie należy do najtańszych głośników bezprzewodowych, a jego wysoka cena sprawia, że nie każdy może pozwolić sobie na jego zakup. Właśnie dlatego powinna się pojawić jego tańsza wersja.

Ostatnie doniesienia nie napawają optymizmem, bo Apple podobno sprzedało tylko 600 tysięcy egzemplarzy swojego inteligentnego głośnika. Jeżeli chcą odnieść sukces, muszą zdecydowanie obniżyć cenę, co z drugiej strony może przerodzić się w cięcia kosztów podczas produkcji i projektowania. Ponadto Amerykanie okupują w tym momencie czwarte miejsce w kwestii sprzedaży.

Tani HomePod pojawi się pod szyldem Beats ciekawostki tańszy homepod, HomePod, Apple  HomePod nie należy do najtańszych głośników bezprzewodowych, a jego wysoka cena sprawia, że nie każdy może pozwolić sobie na jego zakup. Właśnie dlatego powinna się pojawić jego tańsza wersja. HomePod

Nie zmienia to jednak faktu, że od dłuższego czasu pojawiają się plotki o tańszym głośniku, który miałby pojawić się w niedalekiej przyszłości. Komuś udało się uzyskać informacje z łańcucha dostaw Apple i okazuje się, że nowy głośnik może zadebiutować z logotypem Beats.

To może być błąd, ponieważ Apple szykuje nowe głośniki Beats kompatybilne z AirPlay 2, a obecne również otrzymają wsparcie dla tej technologii. Być może ma to również związek z planami wydania kolejnego inteligentnego głośnika wydanego pod banderą Beats.

Jedyną nie wiadomą pozostają możliwości tańszego głośnika. Sprzęt za 199$ na pewno będzie gorszy od obecnego pod względem jakości muzyki. Boję się, że kolejnym brakiem może być nieobecność Siri i wtedy będziemy mieli najzwyklejszy bezprzewodowy głośnik zgodny z AirPlay 2.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top