Tesla wprowadza do sprzedaży nowe etui dla iPhone ciekawostki   Wczoraj do sprzedaży trafiły nowe etui dla iPhone od Tesli. Zakup produktu możliwy jest za pośrednictwem sklepu internetowego Amazon. tesla 1

Tesla wprowadza do sprzedaży nowe etui dla iPhone

Wczoraj do sprzedaży trafiły nowe etui dla iPhone od Tesli. Zakup produktu możliwy jest za pośrednictwem sklepu internetowego Amazon.

Przez wiele lat Tesla korzystała z własnej witryny internetowej Tesla Shop na której sprzedawane były różne akcesoria. Teraz produkty możemy kupić także za pośrednictwem Amazon.

Wczoraj do oferty firmy nowe etui dla iPhone X i iPhone 8 z logiem firmy. Etui zwykłe można kupić za 35 USD oraz model zamykany czyli z ?klapką? za 45 USD. Wszystkie akcesoria wykonane są oczywiście z wysokiej jakości skóry.

Poniżej mam dla Was kilka zdjęć.

Tesla wprowadza do sprzedaży nowe etui dla iPhone ciekawostki   Wczoraj do sprzedaży trafiły nowe etui dla iPhone od Tesli. Zakup produktu możliwy jest za pośrednictwem sklepu internetowego Amazon. tesla 2 Tesla wprowadza do sprzedaży nowe etui dla iPhone ciekawostki   Wczoraj do sprzedaży trafiły nowe etui dla iPhone od Tesli. Zakup produktu możliwy jest za pośrednictwem sklepu internetowego Amazon. tesla 3 Tesla wprowadza do sprzedaży nowe etui dla iPhone ciekawostki   Wczoraj do sprzedaży trafiły nowe etui dla iPhone od Tesli. Zakup produktu możliwy jest za pośrednictwem sklepu internetowego Amazon. tesla 4

Jak Wam się podoba? Etui dostępne są – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry