Tesla wprowadza na rynek elektryczny quad Cyberquad for Kids ciekawostki testa, ile kosztuje tesla Cyberquad \, Cyberquad for Kids, Cyberquad dla dzieci  Tesla zaprezentowała na oficjalnej stronie internetowej producenta pojazdów elektrycznych Cyberquad for Kids, czyli quad dla dzieci. Ile kosztuje to cacko? cyberquad 1300x700

Tesla wprowadza na rynek elektryczny quad Cyberquad for Kids

Tesla zaprezentowała na oficjalnej stronie internetowej producenta pojazdów elektrycznych Cyberquad for Kids, czyli quad dla dzieci. Ile kosztuje to cacko?

Cena takiego elektrycznego quada dla dzieci to koszt 1900 dolarów. Opis produktu mówi również, że jego wymiary to 1193 x 660 x 685 mm przy masie 55 kg. Prędkość można ograniczyć do ok. 8 lub 16 km/h, jest też tryb cofania z prędkością do 8 km/h. Pełne naładowanie całkowicie rozładowanego akumulatora może zająć do 5 godzin.

Tesla wprowadza na rynek elektryczny quad Cyberquad for Kids ciekawostki testa, ile kosztuje tesla Cyberquad \, Cyberquad for Kids, Cyberquad dla dzieci  Tesla zaprezentowała na oficjalnej stronie internetowej producenta pojazdów elektrycznych Cyberquad for Kids, czyli quad dla dzieci. Ile kosztuje to cacko? quad1

Przygotuj się na każdą przygodę z całkowicie elektrycznym Cyberquadem dla dzieci. Zainspirowany naszym kultowym projektem Cybertruck, czterokołowy pojazd ATV wyposażony jest w całkowicie stalową ramę, wyściełane siedzenie i regulowane zawieszenie z tylnym hamulcem tarczowym i paskami świetlnymi LED. Cyberquad for Kids, zasilany baterią litowo-jonową o zasięgu do 25 km i regulowanej prędkości maksymalnej do 16 km/h, jest odpowiedni dla dzieci w wieku 8 lat i starszych.

Dostawy rozpoczną się za 2-4 tygodnie. Jak Wam się podoba?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry