Firma Apple wypuściła sześć tarcz (PRODUCT) RED dla Apple Watch ciekawostki tarcze do Apple Watch (PRODUCT) RED, tarcze do Apple Watch, Product Red  W ciągu 15 lat, odkąd Apple zaczął wspierać walkę z AIDS, jego klienci zebrali prawie 270 milionów dolarów, kupując urządzenia PRODUCT (RED). produckred 1300x700

Firma Apple wypuściła sześć tarcz (PRODUCT) RED dla Apple Watch

W ciągu 15 lat, odkąd Apple zaczął wspierać walkę z AIDS, jego klienci zebrali prawie 270 milionów dolarów, kupując urządzenia PRODUCT (RED).

Pierwszym urządzeniem PRODUCT (RED) był iPod nano wprowadzony na rynek w 2006 r., którego część zysków została przekazana Światowemu Funduszowi na rzecz Walki z AIDS w Afryce. Ponadto inicjatywy wspierane przez Apple umożliwiły wsparcie ponad 11 milionom ludzi , wykonanie ponad 192 milionów testów na HIV i umożliwiły dostęp do ratujących życie terapii antyretrowirusowych ponad 13,8 milionom ludzi.

Firma Apple wypuściła sześć tarcz (PRODUCT) RED dla Apple Watch ciekawostki tarcze do Apple Watch (PRODUCT) RED, tarcze do Apple Watch, Product Red  W ciągu 15 lat, odkąd Apple zaczął wspierać walkę z AIDS, jego klienci zebrali prawie 270 milionów dolarów, kupując urządzenia PRODUCT (RED). productres 1

Od początku pandemii koronawirusa część zebranych pieniędzy została przeznaczona na wsparcie inicjatyw przeciwko COVID-19. Jak wyjaśnia Apple, połowa oczekiwanych wpływów z zakupu urządzeń PRODUCT (RED) zostanie przekierowana na walkę z COVID-19 przynajmniej do końca przyszłego roku.

W ramach tego dnia Apple udostępiło sześć tarcz do Apple Watcha, które mają charakterystyczny szkarłatny odcień. Apple twierdzi, że tarcze pozwalają użytkownikom okazywać wsparcie w walce z AIDS. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie Apple – tutaj.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top