iphone14pro

Test baterii iPhone 14 Pro z włączoną i wyłączoną funkcją “Zawsze włączony ekran”

Serwis PhoneArena sprawdził wydajność baterii iPhone 14 Pro z włączoną i wyłączoną funkcją “Zawsze włączony” ekran. O to wyniki.

Test został przeprowadzony na iPhone 14 Pro bez karty SIM. Smartfon nie był używany podczas testów. Na ekranie uruchomiona była jedna aplikacja. Pomiar był prowadzony w godzinach 9-17.

Test baterii iPhone 14 Pro z włączoną i wyłączoną funkcją "Zawsze włączony ekran" ciekawostki zawsze włączony ekran test baterii iPhone 14 pro, test baterii iPhone 14 pro, iPhone 14 Pro  Serwis PhoneArena sprawdził wydajność baterii iPhone'a 14 Pro z włączoną i wyłączoną funkcją "Zawsze włączony" ekran. O to wyniki. always 1

iPhone 14 Pro z wyłączoną funkcją Always-on Display nie rozładował ani jednego procentu baterii w ciągu 8 godzin pracy. Natomiast bateria iPhone’a 14 Pro z aktywną funkcją Always-on Display rozładowała się o 6 procent w ciągu 8 godzin.

Ale to wynik specjalnego testu. W prawdziwym życiu Always-on Display nie drenuje tak bardzo baterii. Gdy iPhone 14 Pro jest w kieszeni, Always-on Display wyłącza się. Ponadto, gdy smartfon jest w użyciu, funkcja nie działa, więc nie ma aż tak wielkiego wpływu na zużycie baterii.

A jak to wygląda u Was? Korzystacie w ogóle z tej funkcji? Dajcie znać w komentarzach.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top