tvOS 10.1 dostępny dla wszystkich użytkowników Apple TV 4gen ciekawostki tvOS 10.1, co nowego w tvOS 10.1, Apple TV, Apple  Wczoraj Apple w końcu wydało ostateczne wersje iOS 10.2 i watchOS 3.1.1, ale to nie jedyne oprogramowanie, które zostało udostępnione szerszej rzeszy użytkowników. AppleTV

tvOS 10.1 dostępny dla wszystkich użytkowników Apple TV 4gen

Wczoraj Apple w końcu wydało ostateczne wersje iOS 10.2 i watchOS 3.1.1, ale to nie jedyne oprogramowanie, które zostało udostępnione szerszej rzeszy użytkowników.

Nie zapomniano o Apple TV 4gen, co poskutkowało wydaniem stabilnej wersji tvOS 10.1.1 wprowadzającej wiele nowości.

tvOS 10.1 dostępny dla wszystkich użytkowników Apple TV 4gen ciekawostki tvOS 10.1, co nowego w tvOS 10.1, Apple TV, Apple  Wczoraj Apple w końcu wydało ostateczne wersje iOS 10.2 i watchOS 3.1.1, ale to nie jedyne oprogramowanie, które zostało udostępnione szerszej rzeszy użytkowników. AppleTV1

Aktualizacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników i można ją przeprowadzić bezpośrednio na urządzeniu lub za pomocą iTunes, ale wtedy musicie podłączyć przystawkę telewizyjną do komputera/Maka za pomocą kabla USB ? A ? USB ? C.

Najnowsza wersja oprogramowania zawiera single sign ? on, pozwalające na jednorazowe wpisanie loginu i hasła do usług telewizyjnych i niemartwienie się o ponownie logowanie. Jednak od czasu do czasu Apple TV zapomina te dane i trzeba je wprowadzać od nowa, nie trwa to przesadnie długo, ale widać, że funkcja nie została doszlifowana.

Najlepszym dodatkiem, ale nie dla wszystkich jest bez wątpienia aplikacja TV, pozwalająca na szybsze przeglądanie obecnie dostępnej zawartości, wliczając w to własną bibliotekę filmów/seriali kupionych za pomocą iTunes.

Od teraz wyniki wyszukiwania za pomocą Siri przenoszą nas bezpośrednio do interesującego nas programu pod warunkiem, że mamy do niego dostęp i odpowiednią ku temu aplikację firmy trzeciej.

tvOS 10.1 dostępny dla wszystkich użytkowników Apple TV 4gen ciekawostki tvOS 10.1, co nowego w tvOS 10.1, Apple TV, Apple  Wczoraj Apple w końcu wydało ostateczne wersje iOS 10.2 i watchOS 3.1.1, ale to nie jedyne oprogramowanie, które zostało udostępnione szerszej rzeszy użytkowników. MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Przewodnik Walentynkowy od Apple ciekawostki walentynki 2022, Przewodnik Walentynkowy Apple, Apple  Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple. walentynki 650x350

Przewodnik Walentynkowy od Apple

Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry