tvOS 9.1 dostępny dla użytkowników Apple TV ciekawostki tvOS 9.1, lista zmian tvOS 9.1, co nowego w tvOS 9.1, Apple TV  Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem udostępniania nowszych wersji oprogramowania dla iUrządzeń, komputerów Apple, a także Apple TV 4 - ej generacji. Wszyscy użytkownicy mogą zaktualizować tvOS do wersji 9.1.
 AppleTV

tvOS 9.1 dostępny dla użytkowników Apple TV

Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem udostępniania nowszych wersji oprogramowania dla iUrządzeń, komputerów Apple, a także Apple TV 4 – ej generacji. Wszyscy użytkownicy mogą zaktualizować tvOS do wersji 9.1.

Wersje rozwojowe zawierały wsparcie do kontroli Apple Music za pomocą Siri, które miało się pojawić dopiero w przyszłym roku. W połowie poprzedniego miesiąca pojawiła się drobna aktualizacja dla tvOS, oznaczona 9.0.1. Dzisiejsza aktualizacja nie zawiera zmian estetycznych interfejsu, skupia się na eliminacji błędów poprzednich wersji i poprawie wydajności.

Użytkownicy Apple TV liczyli, że wiele funkcji i rozwiązań z poprzedniej generacji urządzenia znajdzie się w obecnej. Nie ukrywam, że wszyscy są zainteresowani sprawdzeniem aplikacji pilota na iPhone’a, iPada i Apple Watch, a także możliwością korzystania z klawiatury Bluetooth do wpisywania haseł podczas konfiguracji systemu operacyjnego i wyszukiwania zawartości w App Store. Warto nadmienić, że miała się pojawić aplikacja Podcasty, która była obecna w większości materiałów promocyjnych najnowszej przystawki telewizyjnej Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top