Twitter już wkrótce pozwoli edytować posty? ciekawostki Twitter, edycja postów  Podczas wywiadu z Joe Roganem w zeszłym tygodniu twórca Twittera Jack Dorsey mówił o możliwym wprowadzeniu funkcji edycji tweeta. Twitter

Twitter już wkrótce pozwoli edytować posty?

Podczas wywiadu z Joe Roganem w zeszłym tygodniu twórca Twittera Jack Dorsey mówił o możliwym wprowadzeniu funkcji edycji tweeta.

Na poniższym filmie widzimy jak Rogan przedstawia Dorseyowi pomysł, polegający na tym, aby w Twitterze wprowadzono system edycji postów, za pomocą którego użytkownicy będą mogli edytować swoje tweety. W odpowiedzi Dorsey powiedział, że deweloperzy rozważają tę opcję.

Ponadto Dorsey zasugerował, że edycja wpisu będzie ograniczona w czasie – użytkownik otrzyma 5-30 sekund po publikacji postu na jego edycję.

Rogan: użytkownicy Twittera muszą mieć możliwość edycji: na przykład, jeśli zrobił literówkę lub coś w tym stylu. Ale byłoby wspaniale zobaczyć oryginalną publikację, oprócz edytowanego.

Dorsey: Rozważamy tę opcję. Powodem, dla którego serwis mikroblogowania nie ma możliwości edytowania publikacji, jest przede wszystkim fakt, że Twitter został zbudowany na bazie wiadomości SMS. Wysyłając tekst, nie możesz go zmienić. Dlatego, być może wprowadzimy możliwość edycji tweeta w pierwszych 5-30 sekundach po publikacji wpisu.

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak czekać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry