Uber, czyli tańsza alternatywa taksówki - recenzja apki na iOS polecane, gry-i-aplikacje zamów taxi z iPhone, Za darmo, Uber na iPhone, Uber na iOS, Uber, Recenzja, jak zamówić taksówkę iPhonem, jak działa Uber na iPhone, iOS  Ostatnio miałem okazje skorzystać z usług firmy Uber. Wspomniany usługodawca jest nowym graczem na rynku przewozu osób, budzący w swoim środowisku skrajne emocje. UberiOS

Uber, czyli tańsza alternatywa taksówki – recenzja apki na iOS

Gościnny wpis użytkownika @szyder_

Ostatnio miałem okazje skorzystać z usług firmy Uber. Wspomniany usługodawca jest nowym graczem na rynku przewozu osób, budzący w swoim środowisku skrajne emocje.

Samą aplikacje oceniam dobrze, jest czytelna i prosta w obsłudze. Sam proces rejestracji przez aplikacje jest bezproblemowy.

Zalety aplikacji:

  • śledzenie na mapie dostępności aut w naszej okolicy
  • realny czas przyjazdu zamówionego przewozu
  • dane kierowcy i auta
  • szczegółowe dane zrealizowanego przejazdu np. czas, trasa, płatność

Wady aplikacji:

  • brak realnego czasu dotarcia na miejsce
  • brak możliwości dodzwonienia się do kierowcy pomimo takiej opcji

Uber, czyli tańsza alternatywa taksówki - recenzja apki na iOS polecane, gry-i-aplikacje zamów taxi z iPhone, Za darmo, Uber na iPhone, Uber na iOS, Uber, Recenzja, jak zamówić taksówkę iPhonem, jak działa Uber na iPhone, iOS  Ostatnio miałem okazje skorzystać z usług firmy Uber. Wspomniany usługodawca jest nowym graczem na rynku przewozu osób, budzący w swoim środowisku skrajne emocje. Uber

Uber jest świetną alternatywą dla tradycyjnego przewozu osób. Za pomocą smartfona możemy w łatwy sposób przemieszczać się. To druga tego typu usługa na rynku polskim po Mytaxi.

Co do samej usługi to twórcy powinni zmienić zasady wyceny przejazdu. Podawane widełki cenowe nie pokrywają się z rzeczywistością, tzn. wychodzi drożej co tłumaczone jest nielogicznymi dla mnie uwarunkowaniami. Ważne również są warunki anulacji zamówionego przewozu. Możemy to zrobić w dwóch przypadkach – do 5 min. po zamówieniu lub kiedy kierowca spóźnia się powyżej 5 minut od pierwotnego czasu przyjazdu. W innych przypadkach może zostać naliczona kwota za odwołanie.

Zachęcam do zarejestrowania się w usłudze Uber a otrzymamy kod rabatowy na kwotę 40 zł.

[app 368677368]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top