uber

Uber i Uber Eats przygotowują się do uruchomienia funkcji wydarzeń na żywo

iOS 16.1 został wydany we wrześniu ze wsparciem dla wydarzeń na żywo w aplikacjach firm trzecich. Ta funkcja pozwala użytkownikom śledzić wydarzenia w czasie rzeczywistym.

Wydarzenia na żywo to funkcja, która pozwala śledzić takie jak mecz sportowy lub zamówienie jedzenia, bezpośrednio na ekranie blokady w czasie rzeczywistym. Informacje te wyświetlane są także w Dynamic Island na iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

W czerwcu Apple wprowadziło obsługę wydarzeń na żywo dla Ubera, Starbucksa i Nike Run Club, ale wciąż czekamy na aktualizacje tych aplikacji.

Uber i Uber Eats przygotowują się do uruchomienia funkcji wydarzeń na żywo ciekawostki Uber na iPhone, uber aplikacja, bez z funkcja aktywności na zywo, aktywność na zywo  iOS 16.1 został wydany we wrześniu ze wsparciem dla wydarzeń na żywo w aplikacjach firm trzecich. Ta funkcja pozwala użytkownikom śledzić wydarzenia w czasie rzeczywistym. Uber

Na szczęście wygląda na to, że Uber i Uber Eats przygotowują się teraz do wspierania możliwości śledzenia na żywo. Obie aplikacje zostały zaktualizowane w listopadzie i wewnątrz nich wreszcie pojawił się przełącznik pozwalający na aktywowanie funkcji. Aktywność na żywo dostępna jest w  aplikacji Ustawienia. Niestety funkcja jeszcze nie działa, ale być może wprowadzenie świadczy o tym, że Uber  prowadzi wewnętrzne testy i niebawem nowość zostanie wydana wszystkim użytkownikom.

Gdy tylko to nastąpi niezwłocznie damy Wam znać.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top