Ukryta funkcja w iPhone 11 / 11 Pro umożliwia robienie zdjęć dwoma aparatami jednocześnie polecane, ciekawostki iPhone 11 Pro, iPhone 11, Apple, aparat  iPhone 11 i iPhone?y 11 Pro mają nową fajną funkcję aparatu o której być może nie wszyscy z Was wiedzą. Jest to funkcja ?rejestruj obszar poza kadrem zdjęcia / wideo?. iPhone11P

Ukryta funkcja w iPhone 11 / 11 Pro umożliwia robienie zdjęć dwoma aparatami jednocześnie

iPhone 11 i iPhone?y 11 Pro mają nową fajną funkcję aparatu o której być może nie wszyscy z Was wiedzą. Jest to funkcja ?rejestruj obszar poza kadrem zdjęcia / wideo?.

Na czym polega działanie tej funkcji? Po jej włączeniu iPhone 11 / 11 Pro robi zdjęcie lub nagrywa wideo jednocześnie z dwóch aparatów: zwykłego i szerokiego.

Po zrobieniu zdjęcia z wałczoną funkcją zapisane są tak naprawdę dwa, a nie jedno zdjęcie. Jedno zwykłe i drugie szerokie. Oba przechowywane są w pamięci urządzenia. Takie zdjęcie posiadają specjalne oznaczenie (patrz niżej.

Ukryta funkcja w iPhone 11 / 11 Pro umożliwia robienie zdjęć dwoma aparatami jednocześnie polecane, ciekawostki iPhone 11 Pro, iPhone 11, Apple, aparat  iPhone 11 i iPhone?y 11 Pro mają nową fajną funkcję aparatu o której być może nie wszyscy z Was wiedzą. Jest to funkcja ?rejestruj obszar poza kadrem zdjęcia / wideo?. iPhone11Pro 1 2 455x350

Dzięki temu w momencie edycji zdjęcia możliwe jest uzyskanie efektu szerokokątnego. Jeśli nie będziemy zdjęcia w żaden sposób edytować, zdjęcie szerokokątne zostanie po 30 dniach usunięte.

Opcja dostępna jest w Ustawienia – Aparat. Jest ona domyślnie wyłączona.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry