Unitra SmartBand U1 dostępny w sprzedaży ciekawostki zalety, wady, Unitra SmartBand U1, unitra, opaska unitra, koszt Unitra SmartBand U1, ile kosztuje opaska unitra, cena Unitra SmartBand U1, cena opaski unitra  Rynek inteligentnych opasek sportowych z dnia na dzień ma co raz więcej reprezentantów, mamy do czynienia z takimi renomowanymi markami jak Fitbit, Jawbone i Misfit, choć z drugiej strony Mi Band od Xiaomi od nich nie odstaje w tej kwestii. UNITRA

Unitra SmartBand U1 dostępny w sprzedaży

Rynek inteligentnych opasek sportowych z dnia na dzień ma co raz więcej reprezentantów, mamy do czynienia z takimi renomowanymi markami jak FitbitJawbone i Misfit, choć z drugiej strony Mi Band od Xiaomi od nich nie odstaje w tej kwestii.

To nie wszystko, firma Unitra również postanowiła wejść na ten szybko rozwijający się rynek, czego dowodem jest wyprodukowany we współpracy z OORT Smartband U1.

Dawna Unitra działała, jako zrzeszenie producentów i powracają do tego rozwiązania. Firma odpowiednio bada rynek przed wprowadzeniem nowości, a najważniejsze jest dla niej zadowolenie klienta, jakość produktu i wprowadzanie innowacyjności. Nie mam wątpliwości, że postawiono na urządzenie z kategorii Internetu Rzeczy.

Unitra SmartBand U1 dostępny w sprzedaży ciekawostki zalety, wady, Unitra SmartBand U1, unitra, opaska unitra, koszt Unitra SmartBand U1, ile kosztuje opaska unitra, cena Unitra SmartBand U1, cena opaski unitra  Rynek inteligentnych opasek sportowych z dnia na dzień ma co raz więcej reprezentantów, mamy do czynienia z takimi renomowanymi markami jak Fitbit, Jawbone i Misfit, choć z drugiej strony Mi Band od Xiaomi od nich nie odstaje w tej kwestii. UNITRA1
Producent zawiązał współpracę z polską firmą OORT, która wspiera wielu Polskich producentów podczas przeistoczenia ich produktów w inteligentne. SmartBand U1 to owoc tej współpracy, a dzięki wykorzystaniu Bluetooth opaska staje się integralną częścią inteligentnego systemu OORT. Pozwala na wykonywanie w nim dowolnych akcji.

Dzięki opasce możemy sterować oświetleniem w domu, a nawet ogrzewaniem. Wychodząc z domu,od razu gaśnie światło, a ogrzewanie się zmniejsza, co pozwala oszczędzać energię. Taka interakcja podczas codziennego użytkowania SmartBand U1 to właśnie Internet Rzeczy (IoT)

Z mojego punktu widzenia to po prostu sportowa opaska podobna wymienionych przeze mnie we wstępie produktów. Wraz z dwoma dedykowanymi aplikacjami możemy sprawdzać nasze codzienne poczynania. Wliczając w to ilość kroków,spalone kalorie, przebyty dystans, a nawet jakość snu. Dzięki wbudowanym w opaskę czujnikom wszystkie dane są wyświetlane za pośrednictwem dedykowanych aplikacji i na wyświetlaczu.

Unitra SmartBand U1 dostępny w sprzedaży ciekawostki zalety, wady, Unitra SmartBand U1, unitra, opaska unitra, koszt Unitra SmartBand U1, ile kosztuje opaska unitra, cena Unitra SmartBand U1, cena opaski unitra  Rynek inteligentnych opasek sportowych z dnia na dzień ma co raz więcej reprezentantów, mamy do czynienia z takimi renomowanymi markami jak Fitbit, Jawbone i Misfit, choć z drugiej strony Mi Band od Xiaomi od nich nie odstaje w tej kwestii. U1 010 1076x700

To nie wszystko, na co pozwala produkt,dzięki wyświetlaczowi możemy odczytywać treść powiadomień, wiadomości ze skrzynki pocztowej, SMS-y i powiadomienia z wielu aplikacji. Opaska jest również w stanie dyskretnie poinformować użytkownika o połączeniu przychodzącym, wyświetlając odpowiednie dane na ekranie.

Dodatkowych funkcji jest więcej, niż można sobie wyobrazić. SmartBand U1 wyświetla również informacje z kalendarza, a dodatkowo możemy zaplanować aktywność fizyczną i ustawić budzik. Ponadto opaska jest w stanie przypomnieć nam o wzięciu ze sobą smartfona dzięki alarmowi wibracyjnemu.

Unitra SmartBand U1 dostępny w sprzedaży ciekawostki zalety, wady, Unitra SmartBand U1, unitra, opaska unitra, koszt Unitra SmartBand U1, ile kosztuje opaska unitra, cena Unitra SmartBand U1, cena opaski unitra  Rynek inteligentnych opasek sportowych z dnia na dzień ma co raz więcej reprezentantów, mamy do czynienia z takimi renomowanymi markami jak Fitbit, Jawbone i Misfit, choć z drugiej strony Mi Band od Xiaomi od nich nie odstaje w tej kwestii. U1 013 1050x700

Unitra SmartBand U1 nie należy do największych, a wzornictwo charakteryzuje się minimalizmem i uniwersalnością. Jest na tyle kompaktowa, że możemy używać jej razem z nałożonym na nadgarstek zegarkiem. Warto nadmienić, że jest odporna na wodę i kurz, więc nie musimy się martwić o jej stan podczas treningów lub mycia się. Najlepiej opaskę ściągać jedynie podczas ładowania, kąpieli, czy pływania. Zapomniałbym o najważniejszym, energooszczędny wyświetlacz OLED o przekątnej 0,88 – cala pozwala na tydzień pracy opaski po jej naładowaniu.

Unitra SmartBand U1 dostępny w sprzedaży ciekawostki zalety, wady, Unitra SmartBand U1, unitra, opaska unitra, koszt Unitra SmartBand U1, ile kosztuje opaska unitra, cena Unitra SmartBand U1, cena opaski unitra  Rynek inteligentnych opasek sportowych z dnia na dzień ma co raz więcej reprezentantów, mamy do czynienia z takimi renomowanymi markami jak Fitbit, Jawbone i Misfit, choć z drugiej strony Mi Band od Xiaomi od nich nie odstaje w tej kwestii. U1 001 1050x700

Produkt na rynek wprowadził jeden z największych dystrybutorów akcesoriów elektroniki użytkowej w Polsce ? K – Consult. Opaskę możecie nabyć przez internet lub tradycyjną metodą, miejsca w internecie gdzie ją kupicie to sklepunitra.pl i pewex.pl. Sugerowana cena Unitra SmartBand U1 wynosi 249 złotych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top