Uwaga! Facebook nawet po wyłączeniu odświeżania w tle sieje spustoszenie polecane, ciekawostki iPhone, iPad, iOS, facebook i bateria w iPhone, facebook działa w tle, facebook a bateria, Facebook, czy facebook ma wpływ na działanie baterii, Apple  Jedną z nowości wprowadzonych podczas wydania przez Apple iOS 8 było pozwolenie na działanie aplikacji w tle, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi informacjami bez konieczności ich uruchamiania. Nie ma wątpliwości, że prowadzi to do obniżenia żywotności baterii, choć łatwo można wyłączyć te funkcję, choć Facebook nadal zbiera żniwo. Facebook 1300x700

Uwaga! Facebook nawet po wyłączeniu odświeżania w tle sieje spustoszenie

Jedną z nowości wprowadzonych podczas wydania przez Apple iOS 8 było pozwolenie na działanie aplikacji w tle, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi informacjami bez konieczności ich uruchamiania. Nie ma wątpliwości, że prowadzi to do obniżenia żywotności baterii, choć łatwo można wyłączyć te funkcję,a Facebook nadal zbiera żniwo.

Facebook nie tylko na iOS powoduje drenaż baterii, na Androidzie jest podobnie. Większość użytkowników skarży się szybsze rozładowywanie baterii nawet po wyłączeniu odświeżania w tle. Wygląda na to, że aplikacja nie jest usypiana w ten sam sposób, co reszta. W praktyce oznacza to, że działa ona dalej, a najbardziej po tyłku dostaje wtedy bateria urządzenia mobilnego. Portal MacStories twierdzi, że głównym winowajcą jest odtwarzanie materiałów wideo wewnątrz aplikacji, co z resztą można wyłączyć, więc nie wydaje mi się, żeby to był główny powód.

Uwaga! Facebook nawet po wyłączeniu odświeżania w tle sieje spustoszenie polecane, ciekawostki iPhone, iPad, iOS, facebook i bateria w iPhone, facebook działa w tle, facebook a bateria, Facebook, czy facebook ma wpływ na działanie baterii, Apple  Jedną z nowości wprowadzonych podczas wydania przez Apple iOS 8 było pozwolenie na działanie aplikacji w tle, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi informacjami bez konieczności ich uruchamiania. Nie ma wątpliwości, że prowadzi to do obniżenia żywotności baterii, choć łatwo można wyłączyć te funkcję, choć Facebook nadal zbiera żniwo. facebook1

Poza tym dowiedziałem się, że po włączeniu odświeżania w tle dla Facebooka jest znacznie lepiej. To nie są pojedyncze przypadki, a TechCrunch postanowiło zapytać u źródła.

We have heard reports of some people experiencing battery issues with our iOS app. We?re looking into this and hope to have a fix in place soon.

Obecnie najlepiej odinstalować aplikację i używać Facebooka w przeglądarce witryn internetowych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top