Użytkownicy Apple Watch w Chinach wkrótce otrzymają funkcję EKG ciekawostki ekg w apple watch, Apple Watch  Chińska publikacja branżowa ITHome informuje, że wraz w ostatecznych wersjach beta systemu watchOS 8.3 i iOS 15.2, Apple dodało funkcję EKG w Apple Watch w Chinach. EKG 1300x700

Użytkownicy Apple Watch w Chinach wkrótce otrzymają funkcję EKG

Chińska publikacja branżowa ITHome informuje, że wraz w ostatecznych wersjach beta systemu watchOS 8.3 i iOS 15.2, Apple dodało funkcję EKG w Apple Watch w Chinach.

Dla przypomnienia dodamy, że funkcja EKG po raz pierwszy została wprowadzona w Apple Watch Series 4. Pozwala uzyskać bardziej szczegółowe informacje o stanie zdrowia naszego zdrowia. Należy jednak pamiętać, że funkcja ta musi zostać zatwierdzona przez krajowe organy regulacyjne. Funkcja EKG w Apple Watch w Polsce zaczęła działać w maju 2019 roku wraz z wydaniem watchOS 5.2.1.

Użytkownicy Apple Watch w Chinach wkrótce otrzymają funkcję EKG ciekawostki ekg w apple watch, Apple Watch  Chińska publikacja branżowa ITHome informuje, że wraz w ostatecznych wersjach beta systemu watchOS 8.3 i iOS 15.2, Apple dodało funkcję EKG w Apple Watch w Chinach. EKG

Ostateczne wydanie watchOS 8.3 i iOS 15.2 ma nastąpić w przyszłym tygodniu. Gdy tylko to nastąpi oczywiście damy Wam znać. Oto oficjalna i pełna list zmian.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania, to możesz zainstalować najnowszy system już dziś. Jak? Szczegółowa instrukcja poniżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top