Użytkownicy iPhone 13 narzekają na słaby sygnał w sieciach 5G i 4G ciekawostki slaby sygnal sieci komorkowej, slaby sygnal 5g, slaby sygnal 4g, problem z siecia w iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13  W chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawia się coraz skarg właścicieli nowych smartfonów iPhone 13 | 13 Pro narzekających na słaby sygnał w sieciach 5G i 4G. iPhone13pro 1300x700

Użytkownicy iPhone 13 narzekają na słaby sygnał w sieciach 5G i 4G

W chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawia się coraz skarg właścicieli nowych smartfonów iPhone 13 | 13 Pro narzekających na słaby sygnał w sieciach 5G i 4G.

Sygnał jest słaby do tego stopnia, że wiele osób jest w stanie zrezygnować z tego urządzenia. Raporty mówią, że sygnał w trzynastkach nie jest tak dobry, jak wielu flagowców z Androidem.

Chińskie źródło mierzyło RSRP (Reference Signal Received Power) – średnią moc odbieranych sygnałów. Wyniki testów pokazują, że iPhone 13 ma lepszy sygnał niż iPhone 12. W sieciach 4G najnowszy smartfon Apple radził sobie lepiej w 10 z 15 testów. W sieciach 5G iPhone 13 zdominował 5 z 7 testów.

Użytkownicy iPhone 13 narzekają na słaby sygnał w sieciach 5G i 4G ciekawostki slaby sygnal sieci komorkowej, slaby sygnal 5g, slaby sygnal 4g, problem z siecia w iphone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13  W chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawia się coraz skarg właścicieli nowych smartfonów iPhone 13 | 13 Pro narzekających na słaby sygnał w sieciach 5G i 4G. iPhone13pro 1

Źródło potwierdza jednak, że w porównaniu do flagowych smartfonów opartych na systemie operacyjnym Android, tegoroczny smartfon giganta z Cupertino wypada wyraźnie gorzej.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu użytkownicy narzekali na jakość połączeń w modelu 13 i 13 Pro. Kilka dni pózniej, Apple wypuściło komunikat w którym napisano, że najnowsze iPhone’y wykorzystuje plastikowe butelki z recyklingu do produkcji anten, aby zminimalizować wpływ na środowisko.

Jak będzie tym razem? Zobaczymy. A czy ktoś z Was ma podobny problem? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top