iphone14pro 3

Użytkownicy odczuwają uczucie „odrętwienia” w czasie korzystania z iPhone 14 Pro podczas ładowania

Mydrivers podaje, że wielu użytkowników iPhone 14 Pro  narzeka, że ich telefon przenosi nieprzyjemne doznania na ręce podczas ładowania.

Jak się okazuje, podczas korzystania z iPhone 14 Pro, który jest ładowany, użytkownicy odczuwają uczucie „odrętwienia”. Co więcej, używając śrubokręta wskaźnikowego można zauważyć, że obudowa smartfona naprawdę działa jak przewodnik.

Użytkownicy odczuwają uczucie „odrętwienia” w czasie korzystania z iPhone 14 Pro podczas ładowania ciekawostki iPhone 14 Pro  Mydrivers podaje, że wielu użytkowników iPhone 14 Pro  narzeka, że ich telefon przenosi nieprzyjemne doznania na ręce podczas ładowania. ip14 2

Jeśli chodzi o samo Apple, to oficjalna obsługa klienta firmy odpowiedziała, że ​​nie ma jak do tej pory żadnych skarg dotyczących tego problemu.

Ponadto stwierdza się, że uczucie „odrętwienia” może wynikać z napięcia na obudowie smartfona, co jest normalne. Apple dodaje, że napięcie jest zwykle niskie i nie zaszkodzi ludzkiemu organizmowi.

Od czasu premiery serii iPhone 14 użytkownicy zgłaszali różne problemy, a to nie działał aparat, a to telefon się  restartował. Na szczęście większość problemów została już rozwiązana.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top