iphonese

TOP 10 urządzeń Apple na październik 2022

Twórcy AnTuTu opublikowali listę najlepszych urządzeń z iOS na październik 2022. Ta ocena opiera się na zadowoleniu użytkowników.

Pierwsze trzy pozycje to: iPhone SE, iPad Air 4 i iPhone 6s Plus z oceną ponad 97%. Oczywiście iPhone SE pierwszej generacji nie miał tak wysokiej oceny w 2016 roku, kiedy po raz pierwszy pojawił się na rynku, ale z czasem sytuacja się zmieniła.

Drugi z kolei iPad Air 4 został wydany 16 września 2020 roku. W porównaniu do iPada Air poprzedniej generacji, iPad Air 4 nie tylko wprowadził projekt pełnoekranowy, ale także po raz pierwszy w linii produktów Air dodał Touch ID pod przyciskiem zasilania.

Trzecie miejsce zajął iPhone 6s Plus, który został wydany w 2015 roku, rok wcześniej niż oryginalny iPhone SE. To pierwszy smartfon Apple z technologią 3D Touch.

TOP 10 urządzeń Apple na październik 2022 ciekawostki Apple  Twórcy AnTuTu opublikowali listę najlepszych urządzeń z iOS na październik 2022. Ta ocena opiera się na zadowoleniu użytkowników. lista 1

W rankingu uwzględniono również iPada Pro 2, iPhone’a 6s, iPhone’a 12 mini, iPhone’a 7, iPada Pro 4 (12,9 cala), iPhone’a SE2 i iPada Pro 4 (11 cali).

Co sądzicie o tej liście? Waszym zdaniem, który model iPhone, iPad powinien trafić na szczyt listy? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top