Użytkownicy skrytykowali jedną z kluczowych funkcji w systemie iOS 12 polecane, ciekawostki   W iOS 12 dodano funkcję, której celem jest pokazywanie nam, jak często korzystamy z naszych smartfonów. IOS12 czas

Użytkownicy skrytykowali jedną z kluczowych funkcji w systemie iOS 12

W iOS 12 dodano funkcję, której celem jest pokazywanie nam, jak często korzystamy z naszych smartfonów.

Dzięki tej opcji jesteśmy w stanie śledzić cały nas czas spędzany w różnych aplikacjach, liczbę odblokowań i tym podobne.

Ta funkcja to oczywiście ?Czas przed ekranem?.

Użytkownicy skrytykowali jedną z kluczowych funkcji w systemie iOS 12 polecane, ciekawostki   W iOS 12 dodano funkcję, której celem jest pokazywanie nam, jak często korzystamy z naszych smartfonów. czasprzedekranem

Dziennikarze CNET postanowili sprawdzić ile tak naprawdę osób korzysta z tej funkcji, więc przeprowadzili ankietę wśród użytkowników iPhone’a. W badaniu wzięło udział 1000 osób.

Większość osób twierdzi, że korzysta z tej opcji jedynie od czasu do czasu i nie ma ona wpływu na jakość ich życia. Około jedna trzecia osób biorących udział w ankiecie stwierdziła, że ??używa smartfona jeszcze bardziej niż wcześniej, pomimo wprowadzenia tej opcji. Jedynie niewielka część uczestników stwierdziła, że ??funkcja naprawdę znacznie skróciła czas korzystania z urządzeń.

Wniosek jest tylko jeden – “Czas przed ekranem? może skrócić czas korzystania ze smartfona, tylko jeśli użytkownik tego chce.

A Wy korzystacie z tej funkcji?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top