Użytkownicy znaleźli wzmiankę o ładowarce AirPower na holenderskiej stronie Apple polecane, ciekawostki Apple, AirPower  Użytkownicy znaleźli wzmiankę o bezprzewodowej ładowarce AirPower na holenderskiej witrynie Apple. Wiadomość ta znalazła się na portalu iPhoned. AirPower

Użytkownicy znaleźli wzmiankę o ładowarce AirPower na holenderskiej stronie Apple

Użytkownicy znaleźli wzmiankę o bezprzewodowej ładowarce AirPower na holenderskiej witrynie Apple. Wiadomość ta znalazła się na portalu iPhoned.

Wzmianka o AirPower pojawiła się na holenderskiej stronie Apple wkrótce po wydaniu drugiej generacji AirPodów . Zrzut ekranu z obrazem urządzenia został opublikowany przez dziennikarzy Cult of Mac.

Użytkownicy znaleźli wzmiankę o ładowarce AirPower na holenderskiej stronie Apple polecane, ciekawostki Apple, AirPower  Użytkownicy znaleźli wzmiankę o bezprzewodowej ładowarce AirPower na holenderskiej witrynie Apple. Wiadomość ta znalazła się na portalu iPhoned. airpower 1

Koszt bezprzewodowej ładowarki Apple nadal nie jest znany. Według dziennikarzy 9to5Mac, AirPower może zostać zaprezentowany przed końcem tego tygodnia.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry