Aktualizacje dostępne w App Store od 27 marca muszą wspierać rozdzielczość ekranu nowego iPhone i iPad Pro ciekawostki   Wczoraj w sieci pojawiła się informacja, że Apple poinformowało deweloperów o tym, że wszystkie aktualizacje po 27 marca mają być zgodne z ekranami iPhone'a XS Max / XR i iPad Pro 2018. iPhoneXS5

Aktualizacje dostępne w App Store od 27 marca muszą wspierać rozdzielczość ekranu nowego iPhone i iPad Pro

Wczoraj w sieci pojawiła się informacja, że Apple poinformowało deweloperów o tym, że wszystkie aktualizacje po 27 marca mają być zgodne z ekranami iPhone’a XS Max / XR i iPad Pro 2018.

Według dziennikarzy Apple zobowiązało twórców aplikacji do dodania do istniejących programów wsparcia rozdzielczości ekranu iPhone’a XS Max i 12,9-calowego iPada Pro 2018.

Aktualizacje dostępne w App Store od 27 marca muszą wspierać rozdzielczość ekranu nowego iPhone i iPad Pro ciekawostki   Wczoraj w sieci pojawiła się informacja, że Apple poinformowało deweloperów o tym, że wszystkie aktualizacje po 27 marca mają być zgodne z ekranami iPhone'a XS Max / XR i iPad Pro 2018. iPadPro 2

Oprócz rozdzielczości aktualizacja aplikacji ma wprowadzić pełną obsługę systemu iOS 12.1, który jest obecnie zainstalowany na 80% wszystkich iPhone’ów i iPadów.

Wszystkie aplikacje na iPhone’a, jak zauważył Apple, powinny być tworzone w oparciu o iOS 12.1 SDK. Jeśli chodzi o aplikacje dla Apple Watch, w tym przypadku programiści muszą korzystać z SDK watchOS 5.1.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top