iphone13promax

W sieci pojawił się pierwszy wideo unboxing iPhone 13 Pro Max

Po pierwszym rozpakowaniu wszystkich etui Apple dla iPhone 13 przyszedł czas na pierwszy unboxing największego z tegorocznych smartfonów, czyli iPhone 13 Pro Max.

Ten dostępny poniżej film pozwala nam bliżej przyjrzeć się nowemu opakowaniu a także samemu iPhone’owi 13 Pro Max w kolorze złota.

W sieci pojawił się pierwszy wideo unboxing iPhone 13 Pro Max ciekawostki wideo ubnoxing, unboxing iphone 13 pro max, pierwsze rozpakowanie iphone 13 pro max, iPhone 13 Pro max  Po pierwszym rozpakowaniu wszystkich etui Apple dla iPhone 13 przyszedł czas na pierwszy unboxing największego z tegorocznych smartfonów, czyli iPhone 13 Pro Max. iP13 1 3

Autorem nagrania jest SalimBaba Technical. Na filmie od razu widać, że nowe niezafoliowane pudełko. Jak pisaliśmy wcześniej pudełko tegorocznych trzynastek nie będzie owinięte fosą ochronną. Pudełko zabezpieczone jest jedynie dwiema specjalnymi plombami, które znajdują się z tyłu.

Pierwszy unboxing iPhone 13 Pro Max

Oprócz tym zmian pudełko nowego smartfona nie różni się praktycznie niczym od poprzednika. Wewnątrz znajdziemy: instrukcję, naklejkę Apple i kabel USB-C na Lightning. Nic więcej.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry