W sieci pojawiło się zdjęcie słuchawek Beats Studio Buds polecane, ciekawostki zdjęcie na żywo, słuchawki, Beats Studio Buds  MySmartPrice udostępniło pierwsze zdjęcia na żywo nadchodzących Beats Studio Buds, które po raz pierwszy pojawiły się w wersji beta iOS 14.6. beats 1

W sieci pojawiło się zdjęcie słuchawek Beats Studio Buds

MySmartPrice udostępniło pierwsze zdjęcia na żywo nadchodzących Beats Studio Buds, które po raz pierwszy pojawiły się w wersji beta iOS 14.6.

Zdjęcie po raz kolejny potwierdza konstrukcję zestawu słuchawkowego w stylu Samsung Galaxy Buds czy Google Pixel Buds – każda wkładka douszna wygląda jak AirPods Pro, ale bez ?nóżki?.

W sieci pojawiło się zdjęcie słuchawek Beats Studio Buds polecane, ciekawostki zdjęcie na żywo, słuchawki, Beats Studio Buds  MySmartPrice udostępniło pierwsze zdjęcia na żywo nadchodzących Beats Studio Buds, które po raz pierwszy pojawiły się w wersji beta iOS 14.6. beats studio buds 1
Beats Studio Buds

Oczekuje się, że AirPods Pro drugiej generacji otrzymają ten sam projekt. Słuchawki Beats Studio zostały zaprojektowane z myślą o aktywnej redukcji szumów. Jak wiecie, te słuchawki otrzymały już certyfikat FCC i są gotowe na ogłoszenie.

Apple prawdopodobnie oficjalnie zaprezentuje Beats Studio Buds w najbliższych dniach.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry