Oraz w obrazie w aplikacji YouTube

Zobacz jak aktywować i korzystać z funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube w iOS 14 i iPadOS 14

Systemy iOS 14 i iPadOS 14 wydane, więc na pewno wielu z Was zastanawia się czy istnieje możliwość aktywacji funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube. Odpowiedź brzmi: TAK. Jest taka opcja.

Poniżej zamieszczamy szczegółową instrukcję pokazująca co zrobić, aby aktywować i korzystać z funkcji Picture in Picture w aplikacji YouTube na iOS 14 i iPadOS 14.

Zobacz jak aktywować i korzystać z funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube w iOS 14 i iPadOS 14 poradniki, polecane, ciekawostki pip w youtube, PiP w aplikacji YouTube, Picture in Picture w YouTube na iOS, Picture in Picture w aplikacji YouTube na iOS 14, Picture in Picture w aplikacji YouTube, obraz w obrazie w YouTube, obraz w obrazie w aplikacji youtube, jak uruchomic PiP w aplikacji YouTube, iOS 14  Systemy iOS 14 i iPadOS 14 wydane, więc na pewno wielu z Was zastanawia się czy istnieje możliwość aktywacji funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube. Odpowiedź brzmi: TAK. Jest taka opcja. iOS14 6 3

Aby uruchomić PiP w aplikacji YouTube w nowych systemach musicie wykonać następujące czynności. Są to:

  • Pobierz aplikację Skróty i Scriptable (linki na dole wpisu)
  • Wejdź w Ustawienia – Skróty i zaznacz opcję ?Pozwalaj na niezaufane skróty?
  • Zainstaluj skrót o nazwie YouTube PiP klikając tutaj

Zobacz jak aktywować i korzystać z funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube w iOS 14 i iPadOS 14 poradniki, polecane, ciekawostki pip w youtube, PiP w aplikacji YouTube, Picture in Picture w YouTube na iOS, Picture in Picture w aplikacji YouTube na iOS 14, Picture in Picture w aplikacji YouTube, obraz w obrazie w YouTube, obraz w obrazie w aplikacji youtube, jak uruchomic PiP w aplikacji YouTube, iOS 14  Systemy iOS 14 i iPadOS 14 wydane, więc na pewno wielu z Was zastanawia się czy istnieje możliwość aktywacji funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube. Odpowiedź brzmi: TAK. Jest taka opcja. YT1

  • To wszystko.

Teraz, aby uruchomić Picture in Picture w aplikacji YouTube na iOS 14 wystarczy kliknąć pod filmem na ?udostępnij? następnie ?więcej? i z dołu listy wybrać YouTube PiP.

Zobacz jak aktywować i korzystać z funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube w iOS 14 i iPadOS 14 poradniki, polecane, ciekawostki pip w youtube, PiP w aplikacji YouTube, Picture in Picture w YouTube na iOS, Picture in Picture w aplikacji YouTube na iOS 14, Picture in Picture w aplikacji YouTube, obraz w obrazie w YouTube, obraz w obrazie w aplikacji youtube, jak uruchomic PiP w aplikacji YouTube, iOS 14  Systemy iOS 14 i iPadOS 14 wydane, więc na pewno wielu z Was zastanawia się czy istnieje możliwość aktywacji funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube. Odpowiedź brzmi: TAK. Jest taka opcja. YT 2

Gdy wideo uruchomi się w nowym oknie przechodzimy do naszego ekranu głównego. Należy pamiętać o tym, aby aktywna była opcja Automat “obraz w obrazie”, która dostępna jest w Ustawienia – Ogólne – Obraz w Obrazie.

Gotowe!

[appbox appstore 915249334]

[appbox appstore 1405459188]

Jeśli nie wiecie jak wykonać aktualizację oprogramowania, jak przygotować się do wykonania update, a także chcielibyście zobaczyć, które z aplikacji w App Store mają nowe widgety ekranu głównego to zapraszamy do poniższych linków.

Więcej o iOS 14 | iPadOS 14

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top