OneTech21.09.2020
Zobacz jak jednym kliknięciem zwolnić, wyczyścić RAM w iPhone i iPad z systemem iOS 14 / iPadOS 14

Na urządzeniach Apple jak wiemy nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam mega szybki sposób jak wyczyścić RAM na iPhone i iPad z systemem iOS 14 / iPadOS 14.

Sprawa jest banalnie prosta. Aby zwolnić RAM w iPad Air 4, iPad 8-gen, iPhone 11 czy iPhone 11 Pro, a także w starszych iPhone’ach czy iPadach należy pobrać z App Store darmową aplikację o nazwie CPU-x. Jest to naszym zdaniem najlepszy i najszybszy sposób.

Gdy to zrobicie trzeba już tylko udać się do Memory i tam kliknąć na polu Free up. To wszystko. Reszta odbędzie się automatycznie. Zobaczcie jak to wygląda na screenach:

Czynności można wykonać zarówno na iPhone jak i iPad z najnowszym systemem operacyjnym.

Jak wyczyścić RAM w iOS 14

Istnieje także szybszy sposób, który odbywa się przez jedno kliknięcie, czyli tak jak napisaliśmy w tytule. Ta metoda nie wymaga nawet uruchamiania apki.

Aby wyczyścić RAM jednym kliknięciem wystarczy, że przytrzymacie dłużej palec na ikonie aplikacji w celu aktywacji dodatkowego menu i tam klikniecie na Free up.  Reszta odbywa się już automatycznie.

CPU-x oprócz zwalniania RAM-u ma także całą masę innych przeróżnych informacji na temat naszego iUrządzenia. Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo.

‎CPU-x Dasher z Battery life
‎CPU-x Dasher z Battery life

Pozostałe nowości

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl