jak wyczyścić RAM w iOS 14

Zobacz jak jednym kliknięciem zwolnić, wyczyścić RAM w iPhone i iPad z systemem iOS 14 / iPadOS 14

Na urządzeniach Apple jak wiemy nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam mega szybki sposób jak wyczyścić RAM na iPhone i iPad z systemem iOS 14 / iPadOS 14.

Sprawa jest banalnie prosta. Aby zwolnić RAM w iPad Air 4, iPad 8-gen, iPhone 11 czy iPhone 11 Pro, a także w starszych iPhone?ach czy iPadach należy pobrać z App Store darmową aplikację o nazwie CPU-x. Jest to naszym zdaniem najlepszy i najszybszy sposób.

Gdy to zrobicie trzeba już tylko udać się do Memory i tam kliknąć na polu Free up. To wszystko. Reszta odbędzie się automatycznie. Zobaczcie jak to wygląda na screenach:

Zobacz jak jednym kliknięciem zwolnić, wyczyścić RAM w iPhone i iPad z systemem iOS 14 / iPadOS 14 poradniki, polecane, ciekawostki jak zwolnic ram w iPadOS 14, jak zwolnic ram w iOS 14, jak zwolnić RAM, jak zwolnic RAM, jak wyczyścić ram w iOS 14, jak wyczyscic ram w iOS 14, jak wyczyścić RAM, jak wyczyscic RAM, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14, Apple  Na urządzeniach Apple jak wiemy nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam mega szybki sposób jak wyczyścić RAM na iPhone i iPad z systemem iOS 14 / iPadOS 14. iOS14 ram

Czynności można wykonać zarówno na iPhone jak i iPad z najnowszym systemem operacyjnym.

Jak wyczyścić RAM w iOS 14

Istnieje także szybszy sposób, który odbywa się przez jedno kliknięcie, czyli tak jak napisaliśmy w tytule. Ta metoda nie wymaga nawet uruchamiania apki.

Zobacz jak jednym kliknięciem zwolnić, wyczyścić RAM w iPhone i iPad z systemem iOS 14 / iPadOS 14 poradniki, polecane, ciekawostki jak zwolnic ram w iPadOS 14, jak zwolnic ram w iOS 14, jak zwolnić RAM, jak zwolnic RAM, jak wyczyścić ram w iOS 14, jak wyczyscic ram w iOS 14, jak wyczyścić RAM, jak wyczyscic RAM, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14, Apple  Na urządzeniach Apple jak wiemy nie trzeba zwalniać RAM-u, ale jeśli ktoś z Was uważa inaczej, to dziś pokażemy Wam mega szybki sposób jak wyczyścić RAM na iPhone i iPad z systemem iOS 14 / iPadOS 14. cpu x 1

Aby wyczyścić RAM jednym kliknięciem wystarczy, że przytrzymacie dłużej palec na ikonie aplikacji w celu aktywacji dodatkowego menu i tam klikniecie na Free up.  Reszta odbywa się już automatycznie.

CPU-x oprócz zwalniania RAM-u ma także całą masę innych przeróżnych informacji na temat naszego iUrządzenia. Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo.

[appbox appstore 1359763765]

Pozostałe nowości

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top