iphone14pro 1

W sieci pojawiły się zdjęcia iPhone 14 Pro we wszystkich kolorach

iPhone 14 Pro zaprezentowany we wszystkich pięciu kolorach. Zdjęcia pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Zobacz je teraz!

Poniższe zdjęcia przedstawiają iPhone 14 Pro w pięciu kolorach.

W sieci pojawiły się zdjęcia iPhone 14 Pro we wszystkich kolorach ciekawostki kolory iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro we wszystkich kolorach, iPhone 14 Pro  iPhone 14 Pro zaprezentowany we wszystkich pięciu kolorach. Zdjęcia pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Zobacz je teraz! ip14pro

Widzimy tutaj urządzenia w kolorze srebrnym, grafitowym, złotym, niebieskim i fioletowym. Wcześniej informator Jioriku mówił o o tychże właśnie kolorach w wersjach Pro.

Wszystkie kolory iPhone 14 Pro

W sieci pojawiły się zdjęcia iPhone 14 Pro we wszystkich kolorach ciekawostki kolory iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro we wszystkich kolorach, iPhone 14 Pro  iPhone 14 Pro zaprezentowany we wszystkich pięciu kolorach. Zdjęcia pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Zobacz je teraz! ip14pro 2

Być może ostateczne odcienie iPhone’a 14 Pro będą się nieco różnić od tego, co widzimy na tych zdjęciach. Oficjalna prezentacja nowych smartfonów i inteligentnych zegarków Apple odbędzie się 7 września.

Apple będzie transmitować wydarzenie na żywo na swojej stronie internetowej, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top