W tym roku pojawią się dwa nowe iPady? polecane, ciekawostki wwdc18, nowe iPady Pro, iPad, 2018  Apple zarejestrowało właśnie wiele nowych produktów w bazie danych komisji Euro-Azjatyckiej. Rejestracja urządzeń jest wymagana, jeżeli korzystają one z szyfrowania danych użytkownika i w przeszłości było podobnie z iPhone'em 7, MacBookiem i iPadem. iPad

W tym roku pojawią się dwa nowe iPady?

Apple zarejestrowało właśnie wiele nowych produktów w bazie danych komisji Euro-Azjatyckiej. Rejestracja urządzeń jest wymagana, jeżeli korzystają one z szyfrowania danych użytkownika i w przeszłości było podobnie z iPhone’em 7, MacBookiem i iPadem.

Najnowsze urządzenia mają oznaczenia A1954 i A1893, co oznacza dwa tablety z iOS 11 na pokładzie. Teoretycznie można to uznać za wcześniejszą zapowiedź nowych modeli iPada.

Pod koniec tego roku powinien pojawić się nowy model Pro podobny do iPhone’a X. Dzięki temu ekran powinien mieć wąskie ramki i charakterystyczne wycięcie w górnej części. Face ID powinno zastąpić czytnik linii papilarnych (Touch ID), a wydajniejsze podzespoły to zdecydowany pewniak.

W tym roku pojawią się dwa nowe iPady? polecane, ciekawostki wwdc18, nowe iPady Pro, iPad, 2018  Apple zarejestrowało właśnie wiele nowych produktów w bazie danych komisji Euro-Azjatyckiej. Rejestracja urządzeń jest wymagana, jeżeli korzystają one z szyfrowania danych użytkownika i w przeszłości było podobnie z iPhone'em 7, MacBookiem i iPadem. apple products march 2018 eec

Nowy model Pro ma pojawić się dopiero pod koniec bieżącego roku, a zarejestrowane obecnie modele powinny pojawić się zdecydowanie wcześniej. Rejestracja iPhone’a 7 i AirPods miała miejsce dwa tygodnie przed ich prezentacją, a MacBook i nowe klawiatury zarejestrowano w maju, a pojawiły się podczas czerwcowego WWDC.

Wydaje mi się, że zarejestrowane urządzenia nie są modelami Pro, a tańszymi. Problem w tym, że rok temu pojawił się tańszy model iPada i nie wydaje mi się, żeby Apple śpieszyło się z jego odświeżeniem, choć mogą się mylić. Z drugiej strony Digitimes dotarło do informacji o wczesnym wydaniu jeszcze tańszego iPada, którego cena ma wynosić zaledwie 260$.

Consomac twierdzi, że pierwsza tegoroczna konferencja z zapowiedziami sprzętowymi odbędzie się w marcu bieżącego roku. Nie wierzę, że Apple zrobi to tak samo, jak w przypadku tańszego iPada, którego po cichu wprowadzono do sprzedaży i nie było konferencji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top