samsung

W związku z sankcjami wobec Chin, Apple prosi Samsunga o pomoc

Jak się okazało, z powodu sankcji w ramach wojny handlowej z Chinami, Apple ucierpiało na działaniach własnych władz. Do czego to doprowadzilo?

Rząd USA zablokował współpracę producenta iPhone’ów z dużym chińskim dostawcą pamięci flash do smartfonów i innej elektroniki, z którego usług korzystało Apple. Z Chin moduły pamięci Apple dostarczała duża firma, a zarazem solidny partner amerykańskiego producenta YMTC. Teraz z powodu braku pamięci flash, Apple może zatrzymać cały proces produkcji.

W związku z sankcjami wobec Chin, Apple prosi Samsunga o pomoc ciekawostki Samsung, Apple  Jak się okazało, z powodu sankcji w ramach wojny handlowej z Chinami, Apple ucierpiało na działaniach własnych władz. Do czego to doprowadzilo? pamiec

W efekcie amerykański sprzedawca musiał zwrócić się do swojego starego i głównego konkurenta – południowokoreańskiego Samsunga – w sprawie dostaw pamięci flash. Jak zauważono, mimo ciągłych wzajemnych oskarżeń o naruszenie patentów i kradzież technologii, Apple wciąż zwraca się do Samsunga o pomoc.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top