Weather Timeline zostanie przywrócone ciekawostki Weather Timeline pobierz, Weather Timeline na android, Weather Timeline download, Weather Timeline, Google Play  Weather Timeline to bardzo dobra aplikacja do sprawdzania pogody na Androidzie, ale niedawne problemy z API sprawiły, że autor usunął aplikację ze sklepu Play. Pogoda11 1300x700

Weather Timeline zostanie przywrócone

Weather Timeline to bardzo dobra aplikacja do sprawdzania pogody na Androidzie, ale niedawne problemy z API sprawiły, że autor usunął aplikację ze sklepu Play.

Aplikacja została przejęta przez innych deweloperów, którzy pochwalili się co chcą w niej poprawić.

Weather Timeline zostanie przywrócone ciekawostki Weather Timeline pobierz, Weather Timeline na android, Weather Timeline download, Weather Timeline, Google Play  Weather Timeline to bardzo dobra aplikacja do sprawdzania pogody na Androidzie, ale niedawne problemy z API sprawiły, że autor usunął aplikację ze sklepu Play. weather timeline new dev

We wrześniu tego roku Sam Rouston (autor) postanowił usunąć aplikację ze sklepu Play ze względu na niską sprzedaż i brak dostępu do API zbierającego dane pogodowe. Nowi użytkownicy nie mogą kupić aplikacji, ale Ci którzy mają ją w bazie kupionych, mogą jej nadal używać.

Weather Timeline zostanie przywrócone ciekawostki Weather Timeline pobierz, Weather Timeline na android, Weather Timeline download, Weather Timeline, Google Play  Weather Timeline to bardzo dobra aplikacja do sprawdzania pogody na Androidzie, ale niedawne problemy z API sprawiły, że autor usunął aplikację ze sklepu Play. 1

ACME AtronOmatic LLC przejęło projekt i teraz ta firma będzie odpowiedzialna za aplikację przygotowaną przez Sama Roustona. Deweloperzy mają własną aplikację pogodową, która jest darmowa, ale można pobrać jej wersję Pro (płatną).

Grupa, która przejęła aplikację Roustona jest również znana dzięki programowi Flightradar dostępnemu na Androida i iOS. W przypadku tego pierwszego systemu operacyjnego możemy mówić o sukcesie aplikacji, ponieważ pobrało ją 10 milionów użytkowników.

Nowi właściciele planują całkowite przebudowanie dotychczasowego programu i wdrożenie własnego API odpowiedzialnego za kolekcjonowanie danych pogodowych. Zmiany to nie wszystko, bo będą dwie wersje aplikacji, bezpłatna będzie mieć reklamy, a płatna będzie ich pozbawiona. Obecni użytkownicy Weather Timeline nie będą musieli kupować aplikacji ponownie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry