Wedbush: Apple sprzeda w ten weekend około 10 mln iPhone'ów ciekawostki iPhone 13 Pro, iPhone 13  Analityk Wedbush, Daniel Ives, szacuje, że Apple będzie w stanie sprzedać około 10 milionów iPhone'ów na całym świecie w ostatni weekend listopada. iPhone13 2 1300x700

Wedbush: Apple sprzeda w ten weekend około 10 mln iPhone’ów

Analityk Wedbush, Daniel Ives, szacuje, że Apple będzie w stanie sprzedać około 10 milionów iPhone’ów na całym świecie w ostatni weekend listopada.

W swojej nowej notatce badawczej Ives przewiduje ogromny popyt na iPhone 13, który jego zdaniem przekroczy podaż o 15%.

Wedbush: Apple sprzeda w ten weekend około 10 mln iPhone'ów ciekawostki iPhone 13 Pro, iPhone 13  Analityk Wedbush, Daniel Ives, szacuje, że Apple będzie w stanie sprzedać około 10 milionów iPhone'ów na całym świecie w ostatni weekend listopada. iPhone13pro 1

„Obserwujemy niedobór iPhone’a 13 Pro (najbardziej popularne kolory to Sierra Blue i Gold) w wielu sklepach Apple, ponieważ szacujemy, że popyt przewyższa podaż na całym świecie o około 15%. Pomimo niedoborów chipów, obserwujemy ogromne trendy popytu na iPhone’a 13 zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Chinach, co jest pozytywnym znakiem, że Apple może przekroczyć swoją pierwotną prognozę 80 milionów iPhone’ów w kwartale. Szacujemy, że Apple planuje sprzedać około 40 milionów iPhone’ów między weekendem a Bożym Narodzeniemy”.

Silny popyt utrzyma się także w przyszłym roku, przynajmniej według analityka.

Przypomnijmy, że 250 mln z 975 mln iPhone’ów na całym świecie zostały zakupione ponad trzy lata temu, więc wielu użytkowników zapewne będzie chciało wymienić swój smartfon na nowszy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top