WhatsApp z obsługą 3D Touch i szybką odpowiedzią już w AppStore gry-i-aplikacje, aktualizacje WhatsApp, Update, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone, iOS, Apple, App Store, Aktualizacja, 3d touch  Kilka minut temu w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji WhastApp, która ucieszy osoby mające iOS 9, a także użytkowników nowych iPhone'ów 6s. Whatsapp 1300x700

WhatsApp z obsługą 3D Touch i szybką odpowiedzią już w AppStore

Kilka minut temu w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji WhastApp, która ucieszy osoby mające iOS 9, a także użytkowników nowych iPhone’ów 6s.

W najnowszej wersji WhatsApp, oprócz poprawek błędów wprowadzono dwie zasadnicze zmiany. Pierwsza z nich to dodanie pełnej obsługi 3D Touch dla iPhone 6s i 6s Plus, zatem od dziś możecie szybko podglądać zdjęcia, linki i inne rzeczy za pomocą 3D Touch.

Druga zmiana to dodanie szybkiej odpowiedzi. Mając najnowszą wersję WhatsApp, aby odpowiedzieć na wiadomość nie będzie już konieczne uruchomienie aplikacji. Pamiętajcie, że opcja ta działa od iOS 9 wzwyż.

WhatsApp z obsługą 3D Touch i szybką odpowiedzią już w AppStore gry-i-aplikacje, aktualizacje WhatsApp, Update, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone, iOS, Apple, App Store, Aktualizacja, 3d touch  Kilka minut temu w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji WhastApp, która ucieszy osoby mające iOS 9, a także użytkowników nowych iPhone'ów 6s. whatsapp

Aktualizacja dostępna jest w App Store za darmo.

[app 310633997]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top