ios16

Wiemy, kiedy wyjdzie pierwsza aktualizacja systemu iOS 16

System iOS 16 został wydany zaledwie dwa dni temu, a Apple już szykuje aktualizację, która jak się okazuje zostanie wydana już niebawem. Kiedy?

Pierwsza aktualizacja systemu iOS 16 ma zostać wydana już za dwa dni, czyli w piątek. Uaktualnienie jednak nie będzie dostępne dla wszystkich. System będzie przeznaczony tylko dla iPhone 14 i iPhone 14 Pro, które jak wiemy trafia do pierwszych właścicieli właśnie w piątek.

Wiemy, kiedy wyjdzie pierwsza aktualizacja systemu iOS 16 ciekawostki iOS 16, aktualizacja iOS 16  System iOS 16 został wydany zaledwie dwa dni temu, a Apple już szykuje aktualizację, która jak się okazuje zostanie wydana już niebawem. Kiedy? iPhone14pro 3 1

„Ta aktualizacja zapewnia poprawki błędów dla iPhone’a i rozwiązuje problem, który może powodować, że niektóre zdjęcia wydają się miękkie podczas powiększania w orientacji poziomej na iPhonie 14 Pro Max” — czytamy w informacjach o wydaniu aktualizacji, udostępnionych przez @AppleSWUpdates.

Warto dodać również, że już dziś najprawdcpdoboniej około godziny 14 na YouTube pojawią się pierwsze recenzje i rozpakowania najnowszych iPhone 14 i iPhone 14 Pro. Czekacie? Oczywiście gdy tylko filmy pojawią się w sieci od razy damy Wam znać.

Jeśli chodzi o system iOS 16 to zapraszamy Was do jednego z naszych wcześniejszych wpisów w którym polecamy 16 funkcji, które koniecznie trzeba wypróbować zaraz po instalacji nowej “szesnastki” – 16 funkcji iOS 16, które musisz wypróbować zaraz po instalacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top