Wyniki zabawy w której do zgarnięcia były dwa FRITZ!Powerline 540E rozszerzające zasięg sieci Wi-Fi ciekawostki   Dokładnie tydzień temu daliśmy Wam szasnę na udział w zabawie w której mogliście zgarnąć od nas, a raczej od FRITZ!Box Polska dwa FRITZ!Powerline 540E, które rozszerzą zasięg Waszej domowej sieci Wi-Fi. fritz2

Wyniki zabawy w której do zgarnięcia były dwa FRITZ!Powerline 540E rozszerzające zasięg sieci Wi-Fi

Dokładnie tydzień temu daliśmy Wam szasnę na udział w zabawie w której mogliście zgarnąć od nas, a raczej od FRITZ!Box Polska dwa FRITZ!Powerline 540E, które rozszerzą zasięg Waszej domowej sieci Wi-Fi.

Zabawa właśnie dobiegła do końca i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, czas zatem na ogłoszenie wyników!

Wyniki zabawy w której do zgarnięcia były dwa FRITZ!Powerline 540E rozszerzające zasięg sieci Wi-Fi ciekawostki   Dokładnie tydzień temu daliśmy Wam szasnę na udział w zabawie w której mogliście zgarnąć od nas, a raczej od FRITZ!Box Polska dwa FRITZ!Powerline 540E, które rozszerzą zasięg Waszej domowej sieci Wi-Fi. fritz1

Uwaga! Uwaga! Wspólnie ustaliliśmy, że urządzenia widoczne na powyższym zdjęciu o łącznej wartości ponad 500 zł już w przyszłym tygodniu wyślemy do chyba jedynej kobiety, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na nasze pytanie.

Ta kobieta to…. Danuta S. !!! 

Prawidłowa odpowiedź z tego co widzimy pojawiła się w komentarzach pod wpisem w dniu wczorajszym. Gratulujemy!

W celu ustalenia, czy spełnione zostały pozostałe warunki, a także w celu ustalenia adresu wysyłki prosimy Danutę o kontakt z nami za pomocą Facebooka, Twittera lub e-mailowo wysyłając do nas wiadomość na adres kontakt@onetech.pl.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top