Krzysiek Borek08.05.2018
Xiaomi Mi 7 powalczy z konkurencją niską ceną

Xiaomi Mi 7 pojawił się na chwilę w oficjalnym sklepie internetowym Xiaomi i mogliśmy dowiedzieć się wielu informacji na temat najnowszego flagowca Chińczyków.

Cena podstawowego modelu będzie przystępna w porównaniu do Oneplus 6 i wielu innych urządzeń konkurencji.

Jego cena ma zacząć się od 439,99$, a sprzęt nie będzie odbiegał specyfikacją i nowościami od reszty sprzętu z Androidem na pokładzie. Sprawne działanie Mi 7 zapewni Snapdragon 845 sparowany z 6GB pamięci operacyjnej i 64GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie również czytnika linii papilarnych zespolonego z wyświetlaczem, rozpoznawania twarzy w trójwymiarze i bezprzewodowego ładowania.

W oficjalnym sklepie pojawił się również wariant ze 128GB pamięci wewnętrznej i 6GB RAMu. Ten wariant ma kosztować 518$, ale to nie wszystko. Dzięki pojawieniu się urządzenia w sklepie możemy zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości. Ekran zajmuje większość przedniego panelu, a wcięcie w jego górnej części z pewnością skrywa czujniki odpowiedzialne za rozpoznawanie twarzy właściciela w trójwymiarze. Poza tym aparat główny z dwoma obiektywami jest umieszczony w lewym górnym rogu (pionowo). Ciekawie jest również w dolnej części ekranu, ponieważ ma on najwęższą bródkę, co pozwala myśleć, że ekran zajmie więcej miejsca w porównaniu do konkurencji.

Mam nadzieję, że cena rzeczywiście zostanie potwierdzona podczas zapowiedzi, bo nadchodzący Oneplus 6 nie będzie należał do najtańszych, szkoda.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek