Xiaomi Mi Mix 3 z obsługą 5G już w sprzedaży ciekawostki Xiaomi Mi Mix 3 z 5G, Xiaomi Mi Mix 3, Xiaomi, cena Xiaomi Mi Mix 3  Znana chińska firma Xiaomi ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży smartfona Mi Mix obsługującego sieci komórkowe 5G. Nowy Mi Mix 3 5G został zaprezentowany w lutym na MWC 2019. mimix3 1

Xiaomi Mi Mix 3 z obsługą 5G już w sprzedaży

Znana chińska firma Xiaomi ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży smartfona Mi Mix obsługującego sieci komórkowe 5G. Nowy Mi Mix 3 5G został zaprezentowany w lutym na MWC 2019.

W krajach Unii Europejskiej nowego Mi Mix?a można kupić za 599 euro. Pierwszym krajem w Europie, w którym Mi Mix 3 5G pojawi się na półkach sklepowych, będzie Szwajcaria. Tam smartfon zostanie sprzedany przez operatora komórkowego Sunrise.

Xiaomi Mi Mix 3 z obsługą 5G już w sprzedaży ciekawostki Xiaomi Mi Mix 3 z 5G, Xiaomi Mi Mix 3, Xiaomi, cena Xiaomi Mi Mix 3  Znana chińska firma Xiaomi ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży smartfona Mi Mix obsługującego sieci komórkowe 5G. Nowy Mi Mix 3 5G został zaprezentowany w lutym na MWC 2019. mimix3

Starszy brat różni się od poprzednika ulepszonym procesorem – Snapdragon 855 jak również modem Snapdragon X50, który umożliwia smartfonowi pracę w sieciach 5G. Tak więc nowy model jest lepszy nie tylko pod względem wydajności, ale także funkcjonalności.

Ponadto nowy smartfon ma również bardziej pojemną baterię – 3800 mAh w porównaniu do 3200 mAh w poprzednim modelu. Możliwość korzystania z szybkiego ładowania Quick Charge 4+, a także funkcja ładowania bezprzewodowego, również nigdzie nie zniknęła. Reszta parametrów Mi Mix 3 5G nie różni się od poprzednika.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry