Xiaomi Mi5 pojawi się w dwóch wariantach? ciekawostki Xiaomi MI5, Xiaomi, dwie Xiaomi Mi5  Chińscy producenci urządzeń mobilnych lubią od czasu do czasu wydać dwa niemal identyczne warianty tego samego modelu, różniące się ceną w zależności od ilości pamięci operacyjnej i wewnętrznej. Wygląda na to, że to samo spotka Xiaomi Mi5, który ma zadebiutować w przyszłym miesiącu. XIAOMI.onetech.pl  1300x700

Xiaomi Mi5 pojawi się w dwóch wariantach?

Chińscy producenci urządzeń mobilnych lubią od czasu do czasu wydać dwa niemal identyczne warianty tego samego modelu, różniące się ceną w zależności od ilości pamięci operacyjnej i wewnętrznej. Wygląda na to, że to samo spotka Xiaomi Mi5, który ma zadebiutować w przyszłym miesiącu.

Jednym z nich jest model ze szkłem 2,5D chroniącym przód i tył oraz aluminiowym korpusem. Ten wariant prawdopodobnie pojawi się z wyświetlaczem Full HD. Jedyną różnicą między obydwoma będzie tylko i wyłącznie rozdzielczość ekranu, mówi się, że droższy wariant będzie wyposażony w ekran o tej samej przekątnej, ale rozdzielczość to QHD.

Xiaomi Mi5 pojawi się w dwóch wariantach? ciekawostki Xiaomi MI5, Xiaomi, dwie Xiaomi Mi5  Chińscy producenci urządzeń mobilnych lubią od czasu do czasu wydać dwa niemal identyczne warianty tego samego modelu, różniące się ceną w zależności od ilości pamięci operacyjnej i wewnętrznej. Wygląda na to, że to samo spotka Xiaomi Mi5, który ma zadebiutować w przyszłym miesiącu. gsmarena 001 1 1

Poza tym tańszy model może mieć mniej pamięci operacyjnej i wewnętrznej, więc można spodziewać się modelu 3GB RAM/32GB ROM i 4GB RAM/64GB ROM. Reszta specyfikacji powinna wyglądać tak samo, będziemy mieli do dyspozycji wyświetlacz o przekątnej 5,2 – cala, 64 – bitowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 820, fizyczny przycisk początek, a w nim umieszczony czytnik linii papilarnych, 16MPix aparat główny i 13 z przodu i baterię o pojemności 3600mAh.

Oficjalna prezentacja Mi 5 odbędzie się 21 stycznia, a jego sprzedaż rozpocznie się 8 lutego.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top