Xiaomi pokazało własne urządzenie naręczne ciekawostki zegarek Xiaomi, zegarek od Xiaomi, Zegarek, Xiaomi, specyfikacja zegarka Xiaomi, cena zegarka Xiaomi, Amazfit Watch  Do tej pory jedynymi urządzeniami naręcznym Xiaomi były opaski sportowe (Mi Band i Amazfit), ale tym razem Chińczycy poszli krok dalej i zaprezentowali swój pierwszy inteligentny zegarek - Amazfit Watch. xiaomi

Xiaomi pokazało własne urządzenie naręczne

Do tej pory jedynymi urządzeniami naręcznym Xiaomi były opaski sportowe (Mi Band i Amazfit), ale tym razem Chińczycy poszli krok dalej i zaprezentowali swój pierwszy inteligentny zegarek – Amazfit Watch.

Wcześniej Xiaomi dorobiło się inteligentnego zegarka dla dzieciaków, więc wcale się nie dziwię, że tym razem zdecydowali się na wydanie zegarka dla aktywnych fizycznie. Za produkcję zegarka odpowiada Huami (pod marka Xiaomi) i obecnie będzie on dostępny tylko w Chinach. Amazfit Watch ma własne oprogramowanie, a komunikacja z innymi urządzeniami jest załatwiona przez aplikację mobilną Mi Fit.

Zegarek ma wszystkie potrzebne do zbierania danych o aktywności fizycznej czujniki,ale nie zapomniano również o wsparciu dla powiadomień i płatności AliPay. Producent postanowił również dodać GPS i podobno jest to pierwszy układ wykonany w 28nm procesie litograficznym, który trafił do urządzenia noszonego.

Xiaomi pokazało własne urządzenie naręczne ciekawostki zegarek Xiaomi, zegarek od Xiaomi, Zegarek, Xiaomi, specyfikacja zegarka Xiaomi, cena zegarka Xiaomi, Amazfit Watch  Do tej pory jedynymi urządzeniami naręcznym Xiaomi były opaski sportowe (Mi Band i Amazfit), ale tym razem Chińczycy poszli krok dalej i zaprezentowali swój pierwszy inteligentny zegarek - Amazfit Watch. xiaomi amazfit

Reszta specyfikacji to standard dla inteligentnego zegarka, więc mamy tutaj wyświetlacz o przekątnej 1,34? i rozdzielczości 300 × 300 pikseli, procesor o taktowaniu 1,2GHz wspomagany przez 512 MB pamięci operacyjnej i 4GB powierzchni dyskowej na dane. Oprócz tego wyposażono go w cyfrowy pulsometr, baterię o pojemności 200mAh, która pozwala na 5 dni użytkowania z wyłączonym GPS-em, a po jego włączeniu czas skraca się do zaledwie 30 godzin.

Wydaje wam się, że zegarek jest drogi? Jesteście w błędzie, jego cena wynosi tylko 120$ (465 zł bez podatku/cła). Pamiętajcie, że obecnie możecie go jedynie importować z Chin, ponieważ nie jest dostępny poza granicami tego kraju.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top