Xiaomi prezentuje cztery nowe smart telewizory. Model z 43-calowym ekranem kosztuje tyle co iPhone SE polecane, ciekawostki xiaomi mi tv, Xiaomi, nowe telewizory xiaomi  Xiaomi zorganizowało w Chinach prezentację 4 nowych telewizorów z linii Mi TV. Różnią się przekątną, rozdzielczością, wnętrzem i ceną. xiaomi logo 2

Xiaomi prezentuje cztery nowe smart telewizory. Model z 43-calowym ekranem kosztuje tyle co iPhone SE

Xiaomi zorganizowało w Chinach prezentację 4 nowych telewizorów z linii Mi TV. Różnią się przekątną, rozdzielczością, wnętrzem i ceną.

32-calowy telewizor Mi obsługuje rozdzielczość HD (720p) i ma 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej na pokładzie. Jego cena to 165 dolarów.

Xiaomi prezentuje cztery nowe smart telewizory. Model z 43-calowym ekranem kosztuje tyle co iPhone SE polecane, ciekawostki xiaomi mi tv, Xiaomi, nowe telewizory xiaomi  Xiaomi zorganizowało w Chinach prezentację 4 nowych telewizorów z linii Mi TV. Różnią się przekątną, rozdzielczością, wnętrzem i ceną. xiaomi

Mi TV o przekątnej 43 cali ma ekran o rozdzielczości Full HD (1080p), 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Kosztuje 298 dolarów, czyli tyle ile iPhone SE na 64 GB.

Mi TV z przekątnymi 55 i 65 cali posiadają rozdzielczość 4K, 2 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Cena wynosi odpowiednio 447 dolarów i 596 dolarów.

Wszystkie modele mają 64-bitowy procesor, wyposażone są w moduły Bluetooth i Wi-Fi. Ponadto obsługiwana jest technologia audio Dolby Audio + DTS HD.

Xiaomi już zaczęło przyjmować zamówienia w Chinach. Kiedy telewizory będą dostępne innych krajach? Tego nie wiemy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry