Xiaomi Redmi 3 z baterią o pojemności 4100mAh ciekawostki Xiaomi Redmi 3, Xiaomi, jak trzyma bateria w Xiaomi Redmi 3, bateria w Xiaomi Redmi 3  Nie ukrywam, że jestem zadowolony z żywotności baterii Xiaomi Redmi Note 3, choć ma wyświetlacz Full HD (5,5 - calowy) i dość mocne podzespoły, a Chińczycy na tym nie kończą. 12 stycznia bieżącego roku do sprzedaży trafi Redmi 3 z nieco większym ogniwem. XIAOMI.onetech.pl  1300x700

Xiaomi Redmi 3 z baterią o pojemności 4100mAh

Nie ukrywam, że jestem zadowolony z żywotności baterii Xiaomi Redmi Note 3, choć ma wyświetlacz Full HD (5,5 – calowy) i dość mocne podzespoły, a Chińczycy na tym nie kończą. 12 stycznia bieżącego roku do sprzedaży trafi Redmi 3 z nieco większym ogniwem.

W przypadku bardziej poręcznego modelu otrzymamy baterię o pojemności 4100mAh, informacja ta została potwierdzona dzięki grafice promocyjnej na portalu społecznościowym Weibo (Chiński Twitter). Podoba mi się fakt, że sprzęt pomimo pojemnego ogniwa nie jest znacznie grubszy od poprzednika.

Xiaomi Redmi 3 z baterią o pojemności 4100mAh ciekawostki Xiaomi Redmi 3, Xiaomi, jak trzyma bateria w Xiaomi Redmi 3, bateria w Xiaomi Redmi 3  Nie ukrywam, że jestem zadowolony z żywotności baterii Xiaomi Redmi Note 3, choć ma wyświetlacz Full HD (5,5 - calowy) i dość mocne podzespoły, a Chińczycy na tym nie kończą. 12 stycznia bieżącego roku do sprzedaży trafi Redmi 3 z nieco większym ogniwem. gsmarena 001 2
Obecnie potwierdzone parametry techniczne to właśnie wspomniana pojemność baterii i 5 – calowy wyświetlacz (720p), a także konstrukcja w 100% wykonana z aluminium. Reszta pozostaje nie wiadomą, choć plotki głoszą, że sprzęt będzie napędzany Snapdragonem 616, a wspomogą go 2GB pamięci operacyjnej. Przyszły właściciel otrzyma 16GB pamięci na dane, a za wykonywanie zdjęć odpowiedzialny będzie 13MPix aparat główny i 5 z przodu. Redmi 3 po wyjęciu z pudełka powinien działać na podstawie Androida 5.1.1 Lollipop.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top