iPhone 7 - kolejne plotki polecane, ciekawostki wodoodporny iPhone 7, Specyfikacja, Plotki, kiedy premiera iPhone 7, iPhone 7, bezprzewodowe słuchawki, Apple iPhone 7  Nie mam wątpliwości, że do rynkowego debiutu iPhone'a 7 jeszcze daleko, ale ostatnio pojawiają się nowe plotki związane z nadchodzącym wielkimi krokami modelem. iPhone72

iPhone 7 – kolejne plotki

Nie mam wątpliwości, że do rynkowego debiutu iPhone’a 7 jeszcze daleko, ale ostatnio pojawiają się nowe plotki związane z nadchodzącym wielkimi krokami modelem.

Fast Company opublikowało nowy raport zbierający w całość poprzednie plotki, a niektóre z nich nawet potwierdza, ale to nie wszystko. Każde z doniesień jest przedstawione szczegółowo, więc można dowiedzieć się więcej.

Na pierwszy ogień idzie prawdopodobne zastąpienie standardowego gniazda słuchawkowego złączem Lightning. Oznacza to, że chcąc słuchać muzyki na słuchawkach,wetkniemy tam odpowiedni kabel. Wszystko z powodu pogoni Apple za jeszcze cieńszą konstrukcją w porównaniu do iPhone’a 6s.

To nie wszystko, co znajdzie się w nowym smartfonie z Cuperino. Warto nadmienić, że zostanie zastosowany nowy system redukcji szumów przygotowany przez Wolfson Microelectronics. Będzie on wbudowany w iPhone’a, ale słuchawki z zestawu nie będą go miały, a Apple przygotuje droższy model, który będzie wyposażony w system redukcji szumów. Dodatkowo producenci sprzedający słuchawki ze złączem Lightning i certyfikatem MFi będą zobligowani do korzystania z tej samej technologii.

Ładowanie bezprzewodowe obecnie nie jest oficjalnie dostępne dla urządzeń mobilnych z nadgryzionym jabłuszkiem, ale niedługo sytuacja ulegnie zmianie. Nie mamy niestety szczegółowych informacji na ten temat, ale mówi się, że będzie to podobny sposób ładowania, co w inteligentnym zegarku.

Na koniec zostawiłem wodoodporną konstrukcję urządzenia, co potwierdza raport z ubiegłego tygodnia sugerujący to samo. Jednakże dzisiejsze sprawozdanie pokazuje, że Apple korzysta z wymienionych funkcji podczas procesu rozwojowego. Może to wskazywać na wcześniejszą prezentację nowości iPhone’a 7, zanim pojawi się na półkach sklepowych.

Pamiętajcie, że Pan Sullivan, piszący dla Fast Company nie ma doświadczenia, jeżeli chodzi o doniesienia na temat Apple. W 2014 roku podał błędne informacje na temat ich współpracy z wieloma Szwajcarskimi producentami zegarków podczas prac nad ?iWatch”.

Dziś ukazał się również nowy patent, który może wskazywać na wyposażenie siódemki w dwa aparaty główne. Poza tym pojawiły się również niesprecyzowane informacje o pozbyciu się fug z obudowy, które służą za rozchodzenie się sygnału GSM, WiFi itp. Obecnie ciężko stwierdzić ile we wszystkich informacjach jest prawdy, ale to zapewne nie pierwsze i ostatnie doniesienia na temat iPhone’a 7.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top