YouTube

YouTube przestaje testować funkcję obrazu w obrazie (PiP) na iPhone i iPad

YouTube oficjalnie zakończyło testy obsługi funkcji Picture-in-Picture na iPhone’ach i iPadach, która od kilku miesięcy była dostępna w wersji eksperymentalnej dla subskrybentów usługi YouTube Premium.

Od dziś obsługa funkcji Picture-in-Picture na iPhone’ach i iPadach nie jest już nawet dostępna do testowania, co potwierdziło Google:

“Funkcja, którą testujesz, została wyłączona”.

Mimo to funkcja Picture-in-Picture w YouTube nadal działa dla użytkowników Premium na iPhone’ach i iPadach, którzy nie wyłączyli tej opcji przed jej całkowitym wycofaniem przez Google.

YouTube przestaje testować funkcję obrazu w obrazie (PiP) na iPhone i iPad ciekawostki pip youtube premium ios, pip youtube iphone, pip youtube ipad, pip youtube, obraz w obrazie jak wyłączyć, obraz w obrazie iphone, obraz w obrazie ipad, Obraz w obrazie  YouTube oficjalnie zakończył testy obsługi funkcji Picture-in-Picture na iPhone'ach i iPadach, która od kilku miesięcy była dostępna w wersji eksperymentalnej dla subskrybentów usługi YouTube Premium. PiP

W związku z tym, że do końca fazy testowej pozostało 10 miesięcy, YouTube zdecydowało się przerwać działanie tej funkcji, nie aktywując jej dla wszystkich użytkowników. Wiemy natomiast, że Google wielokrotnie powtarzało, że chce wprowadzić funkcję Picture-in-Picture w serwisie YouTube dla wszystkich użytkowników w USA, w tym użytkowników nieposiadających statusu Premium, ale nie podało daty.

A czy Ty korzystałeś z tej funkcji? Przy okazji zapraszamy Was do jednego z naszych poprzednich wpisów w którym opisywaliśmy jak korzystać z funkcji Obrazu w Obrazie w aplikacji YouTube na iPhone i iPad bez konta konta Premium. Wszystko za darmo. Wpis znajdziecie obok – zobacz jak aktywować i korzystać z funkcji Obraz w obrazie w aplikacji YouTube.

AKTUALIZACJA

YouTube wypowiedziało się w tej sprawie i oświadczyło, że wyłączenie funkcji obrazu w obrazie dotyczyło YouTube TV, a nie YouTube.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top