Zadebiutował pierwszy telewizor 4K Sony ze wsparciem dla AirPlay 2 i HomeKit ciekawostki TV, telewizor sony z airplay 2, Telewizor, Sony, homekit  Sony nie zajmuje się wyłącznie produkcją i sprzedażą urządzeń mobilnych, bo kolejnym ich sprzętem są telewizory. Japończycy właśnie wprowadzają do sprzedaży pierwsze smart TV ze wsparciem dla AirPlay 2 i HomeKit. Sony

Zadebiutował pierwszy telewizor 4K Sony ze wsparciem dla AirPlay 2 i HomeKit

Sony nie zajmuje się wyłącznie produkcją i sprzedażą urządzeń mobilnych, bo kolejnym ich sprzętem są telewizory. Japończycy właśnie wprowadzają do sprzedaży pierwsze smart TV ze wsparciem dla AirPlay 2 i HomeKit.

Modele, które będą współpracować z technologiami Apple to A9G, Z9G i X950G. Każdy z nich jest dostępny w rozmiarze od 55 do 98 – cali, a integracja pojawi się jeszcze w te wakacje.

Zadebiutował pierwszy telewizor 4K Sony ze wsparciem dla AirPlay 2 i HomeKit ciekawostki TV, telewizor sony z airplay 2, Telewizor, Sony, homekit  Sony nie zajmuje się wyłącznie produkcją i sprzedażą urządzeń mobilnych, bo kolejnym ich sprzętem są telewizory. Japończycy właśnie wprowadzają do sprzedaży pierwsze smart TV ze wsparciem dla AirPlay 2 i HomeKit. X950G

Najtańszymi z nowo wprowadzonych modeli będą X950G, ponieważ ich cena rozpoczyna się od 1400 dolarów dla 55 – calowy model, a za 5000 dolarów można kupić 85 – calowy. W tej chwili telewizory pojawiają się w sprzedaży i są dostępne na Amazonie.

A9G i X950G to telewizory 4K z HDR, więc mogą się również nadać do grania na konsolach takich jak PlayStation 4 Pro czy Xbox One X.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry