widgety ios16

Zawsze włączony ekran w iPhone 14 Pro wyłącza się inteligentnie dzięki Apple Watch

Zawsze włączony ekran w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max inteligentnie i automatycznie wyłącza się w połączeniu z Apple Watch. O co chodzi?

Dla tych którzy nie wiedzą zawsze włączony wyświetlacz w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max wyłączy się automatycznie,  gdy iPhone znajduje się w kieszeni lub leży ekranem w dół, pomagając zaoszczędzić energię baterii, gdy urządzenie nie jest używane.

Zawsze włączony ekran w iPhone 14 Pro wyłącza się inteligentnie dzięki Apple Watch ciekawostki zawsze włączony ekran, iPhone 14 Pro  Zawsze włączony ekran w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max inteligentnie i automatycznie wyłącza się w połączeniu z Apple Watch. O co chodzi? iphone14pro

Teraz okazuje się, że ekran najnowszego iPhone wyłączy się także wtedy, gdy użytkownik ma sparowany z urządzeniem Apple Watch. Jeśli zostanie wykryte, że użytkownik wyszedł z pokoju bez telefonu iPhone wyłączy zawsze włączony wyświetlacz.

Prawdopodobnie iPhone 14 Pro wykorzysta dane zbliżeniowe z Apple Watch do aktywacji funkcji i wykrycia, kiedy użytkownik opuścił pomieszczenie. Apple nie wspomniał o tej nowej funkcji na swojej stronie internetowej, ale prawdopodobnie będzie to jedna z kilku funkcji oszczędzania energii w zawsze włączonym ekranie iPhone’a 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top