iphone15 makieta

Zdjęcia atrap iPhone 15 z nowym przyciskiem wyciszania i portem USB-C

W sieci pojawiły się kolejne  informacje dotyczące serii iPhone 15, które uzyskaliśmy od Fast Technology. Są to zdjęcia atrap z USB-C i nowym przyciskiem wyciszania.

Zgodnie z raportem, proces tworzenia najnowszej linii flagowych smartfonów Apple przebiega zgodnie z planem. Informacje przekazane przez łańcuch dostaw wskazują, że rozpoczęcie masowej produkcji iPhone 15 nastąpi już w sierpniu, a oficjalne ogłoszenie oczekuje się we wrześniu.

Ponieważ podstawowy projekt iPhone 15 jest już ustalony, wielu producentów akcesoriów otrzymało szczegółowe dane trójwymiarowe nowych modeli. Dzięki temu mogą oni zaczynać tworzenie akcesoriów pasujących do najnowszego urządzenia.

Przyjrzyjmy się bliżej prezentowanym modelom atrap iPhone 15. Bloger technologiczny o pseudonimie “back and forth five thirty-seven” opublikował szczegółowe zdjęcia czterech wariantów – iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max.

Atrapy iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro i 15 Pro Max

Zdjęcia atrap iPhone 15 z nowym przyciskiem wyciszania i portem USB-C ciekawostki żywotność baterii, wyciszanie, USB Type-C, smartphone premium, Smartfon, przycisk, Procesor A17, pojemnosć, Lightning, iPhone 15, design, bateria, Apple, Akcesoria, 3 nm  W sieci pojawiły się kolejne  informacje dotyczące serii iPhone 15, które uzyskaliśmy od Fast Technology. Są to zdjęcia atrap z USB-C i nowym przyciskiem wyciszania. ip15 1

Z pierwszego rzutu oka, design nowych urządzeń jest zbliżony do poprzednika. Nieznacznie zmienione są jednak ramki, które na iPhone 15 wydają się być nieco cieńsze. W wersji Pro, zmniejszone ramki niewątpliwie zbliżają iPhone’a 15 do estetyki oferowanej przez flagowe modele Androida.

Zdjęcia atrap iPhone 15 z nowym przyciskiem wyciszania i portem USB-C ciekawostki żywotność baterii, wyciszanie, USB Type-C, smartphone premium, Smartfon, przycisk, Procesor A17, pojemnosć, Lightning, iPhone 15, design, bateria, Apple, Akcesoria, 3 nm  W sieci pojawiły się kolejne  informacje dotyczące serii iPhone 15, które uzyskaliśmy od Fast Technology. Są to zdjęcia atrap z USB-C i nowym przyciskiem wyciszania. ip15 2

Interesującą zmianą w iPhone 15 jest wprowadzenie nowego przycisku wyciszania, dostępnego tylko w wersji Pro. Choć nowe rozwiązanie umożliwia użytkownikom niestandardowe dostosowywanie funkcji, jednocześnie może być mniej wygodne w obsłudze. Według plotek, Apple ma zamiar całkowicie zrezygnować z fizycznego przycisku w następnych generacjach iPhone’ów.

Zdjęcia atrap iPhone 15 z nowym przyciskiem wyciszania i portem USB-C ciekawostki żywotność baterii, wyciszanie, USB Type-C, smartphone premium, Smartfon, przycisk, Procesor A17, pojemnosć, Lightning, iPhone 15, design, bateria, Apple, Akcesoria, 3 nm  W sieci pojawiły się kolejne  informacje dotyczące serii iPhone 15, które uzyskaliśmy od Fast Technology. Są to zdjęcia atrap z USB-C i nowym przyciskiem wyciszania. ip15 3

Ważnym punktem poruszanym w raporcie jest zmiana z portu Lightning na USB Type-C we wszystkich modelach iPhone 15. Wersja standardowa jednak, będzie różnić się od wersji Pro, której przepustowość transmisji danych ma być większa.

Szczególnie ważne jest też to, że kolejne modele iPhone’ów mają otrzymać większe baterie. Według informacji, iPhone 15 ma mieć baterię o pojemności 3877 mAh, iPhone 15 Plus – 4912 mAh, iPhone 15 Pro – 3650 mAh, a iPhone 15 Pro Max – 4852 mAh. Dodatkowo, wersje Pro z procesorem A17 wyprodukowanym w technologii 3 nm mają zapewniać znacznie wydłużoną żywotność baterii, co może przełożyć się na ustanowienie nowego rekordu wśród smartfonów premium.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 188

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top