airpodspro2

Nowe AirPods Pro 3 z czujnikiem temperatury?

Według informacji, które pochodzą od Marka Gurmana z Bloomberg, gigant technologiczny – Apple, ma ambitne plany dotyczące AirPods Pro 3.

Zdaniem dziennikarza rozważane są różne rewolucyjne funkcje zdrowotne, które mają być wprowadzone w najnowszych bezprzewodowych słuchawkach AirPods Pro.

Apple nie tylko pracuje nad doskonaleniem jakości dźwięku i komfortu użytkowania, ale również ma na celu wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu zdrowia. Wśród przedstawionych nowości znalazła się interesująca propozycja – AirPods Pro 3 mają mieć możliwość przeprowadzania testu słuchu z wykorzystaniem istniejącej technologii obsługi profili audiogramów. Za sprawą takiej integracji, system operacyjny iOS będzie mógł dostosować dźwięk do indywidualnych potrzeb użytkownika i skompensować ewentualne ubytki słuchu.

Nowe AirPods Pro 3 z czujnikiem temperatury? ciekawostki złącze Lightning, Zdrowie, USB-C, test słuchu, technologia, słuchawki, Mimi, marka Gurman, ładowanie, innowacje, czujnik temperatury, chip, audiogram, Apple, aparat słuchowy, AirPods Pro 3  Według informacji, które pochodzą od Marka Gurmana z Bloomberg, gigant technologiczny - Apple, ma ambitne plany dotyczące AirPods Pro 3. airpods 2

Do tej pory, użytkownicy mieli możliwość tworzenia takich profili za pomocą zewnętrznych aplikacji.  Jednakże, zintegrowany chip w AirPods Pro 3 miałby zastąpić potrzebę korzystania z programów innych firm. Apple bada również możliwość użycia AirPods Pro 2 jako wspomagającego aparatu słuchowego. W ramach tego projektu, koncern z Cupertino zatrudnił specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie tradycyjnych technologii aparatów słuchowych.

Nie jest to jedyny element, który ma wprowadzić Apple w swojej nowej linii produktów. Istotną innowacją, która ma zadebiutować w AirPods Pro 3, jest wbudowany czujnik temperatury. Taka funkcjonalność byłaby kolejnym krokiem na drodze do rozwijania technologii noszonej zorientowanej na zdrowie.

Mark Gurman przestrzega jednak, że funkcja testowania słuchu oraz czujnik temperatury to elementy, które prawdopodobnie zostaną wprowadzone dopiero w przyszłości – być może za kilka miesięcy, a może nawet lat.

W najbliższym czasie, o czym pisaliśmy już kilka dni temu,  Apple zamierza wprowadzić do AirPods Pro etui ładujące za pomocą złącza USB-C, co jest zgodne z nowym standardem ładowania Unii Europejskiej. Wydaje się, że ta decyzja jest częścią szerszej strategii firmy, która polega na rezygnacji z złącza Lightning we wszystkich produktach audio. Mimo to, jak podkreśla Gurman, prawdopodobne jest, że debiut całkiem nowego sprzętu AirPods Pro nie jest bliski, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że słuchawki te zostały odświeżone dopiero w zeszłym roku.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 198

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top