Zdjęcie Moto X 4gen z grudnia zeszłego roku podobno jest prawdziwe ciekawostki Zdjęcia, Specyfikacja, motorola Moto X 4gen, Moto X 4gen, kiedy Moto X 4gen  Osobiście czekam na prezentację lub nowe informacje o czwartej generacji Moto X, ale jest jeden fakt, który nie daje mi spokoju. moto 1

Zdjęcie Moto X 4gen z grudnia zeszłego roku podobno jest prawdziwe

Osobiście czekam na prezentację lub nowe informacje o czwartej generacji Moto X, ale jest jeden fakt, który nie daje mi spokoju.

W tym roku model zadebiutuje, jako X4, ale ważniejsze jest to, że w grudniu zeszłego roku pojawiło się zdjęcie urządzenia i nikt nie wierzył, że tak może wyglądać kolejna generacja.

Wtedy miał to być jeden z wewnętrznych prototypów w fazie testów, a ostateczny wygląd miał ulec zmianie. Nie trudno zauważyć, że moduł aparatu głównego rzeczywiście wygląda inaczej niż dotychczas. To czy wam się spodoba, czy nie to tylko i wyłącznie kwestia gustu.

Zdjęcie Moto X 4gen z grudnia zeszłego roku podobno jest prawdziwe ciekawostki Zdjęcia, Specyfikacja, motorola Moto X 4gen, Moto X 4gen, kiedy Moto X 4gen  Osobiście czekam na prezentację lub nowe informacje o czwartej generacji Moto X, ale jest jeden fakt, który nie daje mi spokoju. x4

Jeżeli zamierzacie sięgnąć po nadchodzącego X, będziecie musieli się przyzwyczaić do wzornictwa (przynajmniej w kwestii tyłu), bo okazało się, że zdjęcie sprzed 5 miesięcy prezentuje ostateczny wygląd Moto X. Potwierdził to nawet Evan Blass pisząc na Twitterze ?Who woulda thunk it? Turns out this is 100% real.?

Motorola 17 maja bieżącego roku w New Delhi i Meksyku zaprezentuje Moto G4 i G4 Plus, być może wtedy dowiemy się czegoś od sztandarowym modelu, choć jego debiutu spodziewałbym się podczas tegorocznych wakacji.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry