Zielony ekran po odblokowaniu iPhone. Problem sprzętowy czy błąd oprogramowania? polecane, ciekawostki zielony odcień ekranu, zielony ekran, iPhone 11 Pro, iPhone 11  Niektórzy właściciele iPhone 11, iPhone 11 Pro a także iPhone 11 Pro Max mają nowy problem. Ich ekran zaraz po odblokowaniu jest zielony.  iPhone11Pro 2

Zielony ekran po odblokowaniu iPhone. Problem sprzętowy czy błąd oprogramowania?

Niektórzy właściciele iPhone 11, iPhone 11 Pro a także iPhone 11 Pro Max mają nowy problem. Ich ekran zaraz po odblokowaniu jest zielony.

Nie wiadomo jeszcze, w jakich dokładnie warunkach można odtworzyć problem. Wiadomo tylko, że odcień pojawia się zaraz po odblokowaniu telefonu. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że problem występuje tylko wtedy, gdy włączony jest ciemny motyw oraz tryb Night Shift.

Zielony ekran po odblokowaniu iPhone. Problem sprzętowy czy błąd oprogramowania? polecane, ciekawostki zielony odcień ekranu, zielony ekran, iPhone 11 Pro, iPhone 11  Niektórzy właściciele iPhone 11, iPhone 11 Pro a także iPhone 11 Pro Max mają nowy problem. Ich ekran zaraz po odblokowaniu jest zielony.  iPhone11 zielony ekran

Odcień zieleni na ekranie utrzymuje się średnio przez około 3 sekundy zaraz po odblokowaniu smartfona i potem znika. Błąd występuje jedynie na iOS 13.4.1, 13.5 i 13.5.1, więc jest to najprawdopodobniej wina oprogramowania chociaż nie jest to do końca pewne.

Jeśli jest to problem z oprogramowaniem, Apple może naprawić usterkę w przyszłej aktualizacji systemu iOS. iOS 13.5.5, który jak wiemy jest obecnie testowany.

A czy ktoś z Was spotkał się z podobnym błędem? Jak to wygląda na Waszych urządzeniach? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry